reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Dziewczyny doradzcie mi .. czy jest sens robic test dzien przed @ ? .. pewnie i tak nic.nie pokaze nawet jak cos juz się tam szykuje :p .. chcialam jutro rano zrobic
 
reklama
Dziewczyny chce kupić ten żel conceive plus coś tam.... Ale powiedzcie mi, czy któraś z Was konsultowała stosowanie tego leku z ginekologiem? Czy on jest bezpieczny jeśli dojdzie do ciąży? Czy on długo pozostaje w środku? Czy nie ma w nim chemii??? Mam lekkie obawy z takimi dopalaczami. A z kolei mam tak mało śluzu płodnego ostatnio że coś muszę kupić. Kiedyś to pływałam a teraz nie mam możliwości nawet sprawdzić śluzu tak go mało. Za to po owulacji mam dużo żółtego..... No ale wracając do tematu... Co więcej na ten temat?
 
reklama
Do góry