reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
Laski, myślicie ze jesli ta kreska dzisiaj faktycznie byla to gdybym zrobiła jutro z pierwszego moczu wyszlaby wyrazniejsza?
Jeśli faktycznie jakiś cień był, to jutro powinna być ciemniejsza. U mnie tak było. Zrób najlepiej z porannego. I jeszcze czytałam,ze nie pierwszy taki strumien tylko srodkowy najlepszy ;) Trzymam kciuki !!! Dawaj znać.
 
Smerfetka i jak tam?


Ja chyba po owulacji dziewczyny a na kalendarzyku przed. Wczoraj i dzisiaj mam bardzo rzadkie białe upławy i bardzo mokro. Na owulacyjnym teście wychodzą dwie kreski ale jedna słaba, jajniki mnie bolą a tu niby owulka za 3 dni :D
 
jak jedna slaba to jeszcze nie, powinny byc podobne. Ale dzialajcie, nie zaszkodzi hehe tez czekam na Smerfetke, kochana!!!
Smerfetka i jak tam?


Ja chyba po owulacji dziewczyny a na kalendarzyku przed. Wczoraj i dzisiaj mam bardzo rzadkie białe upławy i bardzo mokro. Na owulacyjnym teście wychodzą dwie kreski ale jedna słaba, jajniki mnie bolą a tu niby owulka za 3 dni :D
 
Dziewczyny napiszcie która zaciążyła a które testują a które się starają bo ja już nie ogarniam :) ja dzisiaj 36 dc. Wydluzyl się okropnie. Trzy dni od soboty plamilam na różowo i koniec. Dziś czysto. Czekam aż się rozwinie i będziemy mogli znów działać a tak się okropnie wydłuża :( test robiłam w czwartek i negatyw. Może zrobię dzisiaj tez ale przy tych plamieniach to nierealne. i dziś jeszcze mierzyłam temp Tak z ciekawości to była 36,40.
 
Ja dzisiaj zrobiłam test- negatywny niestety. Teraz już też czekam na @, ale póki co cisza, nawet brzuch mnie nie boli tak okresowo. W sobotę miałam lekkie plamienie, ale nic się nie rozwinęło. Temperatura rano około 36,7, ale nie mierzyłam nigdy regularnie, więc nie sugeruję się tym za bardzo
 
reklama
Do góry