reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019/2020!

reklama
Jak sprawdzałam to nie które dziewczyny na tym etapie mają już ok 200 😖 bo ja owu miałam dość wcześnie.

Wiem że liczy się przyrost,więc tak na prawde ten poniedziałek będzie decydujący 😔


A Ty testowalas czy czekasz ?😉
Może być też tak, że implantacja była nieco później niż teoretycznie powinna. Wtedy beta może być niska, a termin porodu z miesiaczki i z długości zarodka będzie się różnił o 1-2 tygodnie :). Ja tak miałam w pierwszej ciąży, niby owulacje w terminie, a zarodek mniejszy o 1.5 tygodnia. I wszystko ok :). Najważniejszy jest przyrost bety, tak jak piszesz :).
 
Może być też tak, że implantacja była nieco później niż teoretycznie powinna. Wtedy beta może być niska, a termin porodu z miesiaczki i z długości zarodka będzie się różnił o 1-2 tygodnie :). Ja tak miałam w pierwszej ciąży, niby owulacje w terminie, a zarodek mniejszy o 1.5 tygodnia. I wszystko ok :). Najważniejszy jest przyrost bety, tak jak piszesz :).
Oby było w porządku ,bo okropnie się martwię 😔
 
"Nie" dziękuję [emoji6][emoji8][emoji8][emoji8][emoji8] A jak długie miałaś cykle i mniej więcej w który dzień owulacje?

Cykle miałam zawsze jak w zegarku 31-32 dni, a tamten ciążowy był inny, owu miałam jakos 13-14 dc na pewno bo miałam wowczas monitoring i czułam ja dość mocno [emoji846]
 
Ja właśnie cykle mam krótkie 23-25 dni A owu ok 10-12dnia . Dlatego wydaje nie dość niska 😏 ale jutro wszystko się okaże
 
reklama
Do góry