reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania 2019/2020!

U nas to tak w marcu udało się za pierwszym razem, ale skończyło się w 5 tyg. Potem było 3m przerwy, A potem tak po prostu na lajcie. Od września starania,niby też się udało bo beta w 28dc była 4,9 lekarz powiedział że to świadczy o ciąży ale na drugi dzień dostał @ więc gdyby nie beta to po prostu bym pomyślała że cykl mi się wydluzyly. Odrazu zmieniłam lekarza bo tamten ino kazał się starać A ja potrzebuje wspomagaczy od początku. Więc tak na prawde 3 cykle , gdyż 2 musieliśmy odpuścić bo było z prawego jajnika A ja nie mam jajowodu po ciąży pozamacicznej.
I od 16dc biorę luteine i dupka.
 
reklama
Hej dziewczyny chętnie się przyłącze staramy się z chłopakiem już około rok po wszelkich badaniach wyszło ze problem jest z nasieniem/żylaki powrózka
Zobaczymy może w nadchodzącym roku po zabiegu się uda [emoji5]
 
cia93 • 22 minuty temu

CytujZgłoś nadużycie

Dziewczyny zrobiłam test tydzien przed @ wiem że to za wcześnie... I wyszedł cien cienia... myslalam że mam omamy ale mój mąż spojrzał i od razu zobaczył ten cien. Zdjęcie tak nie pokazuje
 

Załączniki

  • 20191230_172858.jpg
    20191230_172858.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 124
cia93 • 22 minuty temu

CytujZgłoś nadużycie

Dziewczyny zrobiłam test tydzien przed @ wiem że to za wcześnie... I wyszedł cien cienia... myslalam że mam omamy ale mój mąż spojrzał i od razu zobaczył ten cien. Zdjęcie tak nie pokazuje
Super!!! Może owu była wcześniej 😊😉 zrób bete 😉😊
 
Dzień dobry ! Beta dziś 190.1 uff oby tak dalej. Trzymajcie kciuki!😘😘😘

super gratulacje !!! :) teraz to już musi być tylko lepiej.
U mnie niestety lipka. Zrobiłam rano test i wyszedł negatywny, po południu na niego spojrzałam to się pojawiła blada kreska ale to już nie jest wiarygodne. Okres właśnie nadszedł. Martwią mnie tylko te upławy przed okresem. W sumie od soboty zaczęły się regularnie a w zeszła środę miałam pierwsze plamienie.
 
reklama
Do góry