reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019/2020!

Mnie martwi że z dnia na dzień skończyły się objawy A nasilają bóle jak przed @ ... Wiem że marudzę ale po prostu ze względu na wcześniejsze straty każdy sygnał jest powodem do niepokoju 😔
 
reklama
Jak ponawiasz wynik bety to spokojnie poczekaj na wynik, Stres nie pomoże temu serduszkowi pod Twoim serduszkiem ;) i dobrze wiem jak to jest po stracie. Tym bardziej warto znaleźć w tym wszystkim jakiś rozsądek :)
 
Cześć dziewczyny. Jestem tu nowa. Od jakiegoś czasu obserwuje forum ale dopiero zdecydowałam się na aktywnosc. Staramy się z mężem o dzidzie 4 cykl niestety bezskutecznie. Cykle mam regularne 28-29 dni. Ostatnio robiłam badania prolaktyny i okazało się ze jest za wysoka - około 35 ml. Czy któraś z was miała może taki przypadek? Dostałam dostinex na zbicie. Jestem obecnie przed miesiączka. Termin według kalendarzyka wypada jutro ale według obserwacji śluzu powinien nadejść w środę. Zaobserwowałam i siebie niewielki ilości śluzu, tylko na papierze od 3 dni. Na początki był brązowy, teraz delikatny róż taki jakby z nitka. Przeczuwam już niestety okres jednak martwią mnie te upławy. Czy to jest normalny czy bardziej świadczy o jakich problemach ? W poprzednim cyklu tez dwa razy zaobserwowałam upławy jednak było ich mniej. Sorki ze tak wyleciałam z długa wypowiedzią ale nie wiedziałam od czego zacząć :(

powodzenia dla wszystkich staraczek :)
 
Cześć dziewczyny. Jestem tu nowa. Od jakiegoś czasu obserwuje forum ale dopiero zdecydowałam się na aktywnosc. Staramy się z mężem o dzidzie 4 cykl niestety bezskutecznie. Cykle mam regularne 28-29 dni. Ostatnio robiłam badania prolaktyny i okazało się ze jest za wysoka - około 35 ml. Czy któraś z was miała może taki przypadek? Dostałam dostinex na zbicie. Jestem obecnie przed miesiączka. Termin według kalendarzyka wypada jutro ale według obserwacji śluzu powinien nadejść w środę. Zaobserwowałam i siebie niewielki ilości śluzu, tylko na papierze od 3 dni. Na początki był brązowy, teraz delikatny róż taki jakby z nitka. Przeczuwam już niestety okres jednak martwią mnie te upławy. Czy to jest normalny czy bardziej świadczy o jakich problemach ? W poprzednim cyklu tez dwa razy zaobserwowałam upławy jednak było ich mniej. Sorki ze tak wyleciałam z długa wypowiedzią ale nie wiedziałam od czego zacząć :(

powodzenia dla wszystkich staraczek :)
Witaj 😊😊😊

A nie będzie to plamienie implatacyjne??? Jest szansa że w tym cyklu mogło dojść do zapłodnienia?

Ja mam ogólnie problem ze sluzem ( jego brakiem )w każdym dniu cyklu ,nawet czasem to nie mam w płodne dni. Nie wiem czemu tak się stało bo kilka lat temu wszystko było ok.
 
@lenka_8989 gratulacje przede wszystkim dla Ciebie :) trzymam kciuki za wzrost bety!
Sama nie wiem od czego to. Wczoraj będąc w kinie byłam pewna ze przyszedł okres, czułam skorcze, ale się okazało ze fałszywy alarm. Dzisiaj czuje delikatnie podbrzusze, ciagle mam wrażenie ze zaraz go dostanę. Ale zanim zaczęliśmy się starać nie miałam takich akcji ze śluzem. Nie wiem czy można sobie to wkręcić :D

no nic, jutro sprobuje test zrobić.
 
@lenka_8989 gratulacje przede wszystkim dla Ciebie :) trzymam kciuki za wzrost bety!
Sama nie wiem od czego to. Wczoraj będąc w kinie byłam pewna ze przyszedł okres, czułam skorcze, ale się okazało ze fałszywy alarm. Dzisiaj czuje delikatnie podbrzusze, ciagle mam wrażenie ze zaraz go dostanę. Ale zanim zaczęliśmy się starać nie miałam takich akcji ze śluzem. Nie wiem czy można sobie to wkręcić :D

no nic, jutro sprobuje test zrobić.
Dziękuję , kciuki jutro będą bardzo potrzebne :)
Zrób test przynajmniej będziesz wiedzieć czy się po ciuchu cieszyć ,czy czekać na @
Ja trzymam kciuki za Twój pozytywny test 😊😊
 
reklama
Nie dziękuje żeby nie zapeszyc ale już się psychicznie nastawiam na kolejny cykl. :(
A w którym cyklu wam się udało jeśli mogę spytać? :)
 
Do góry