reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania 2019/2020!

reklama
Hejka. 31 dc, okresu nie ma, testu nie zrobiłam bo nie ogarnęłam poranka 🙈😂
W takim dniu to już nawet koło południa zrób test .
Ja mam dziś 27dc . Ale cholernie się boję, byłam dziś na becie wynik po południu.
Martwię się bo piersi mnie bolaly i byly duzo wieksze A od wczoraj nie bolą i wracają do wyglądu jak po okresie 🥺😭 w marcu to oznaczało że nic z tego 😔😔😔😔
 
W takim dniu to już nawet koło południa zrób test .
Ja mam dziś 27dc . Ale cholernie się boję, byłam dziś na becie wynik po południu.
Martwię się bo piersi mnie bolaly i byly duzo wieksze A od wczoraj nie bolą i wracają do wyglądu jak po okresie 🥺😭 w marcu to oznaczało że nic z tego 😔😔😔😔
Nie martw się Kochana, wszystko będzie dobrze. Tyle się tutaj można naczytać o objawach i ich braku że wygląda na to że każda ciąża jest inna.
Ja jakoś nie wierzę że to ciąża. Nie mam kompletnie żadnych objawów 🙈
 
Nie martw się Kochana, wszystko będzie dobrze. Tyle się tutaj można naczytać o objawach i ich braku że wygląda na to że każda ciąża jest inna.
Ja jakoś nie wierzę że to ciąża. Nie mam kompletnie żadnych objawów [emoji85]
Z tymi objawami to kompletnie nie ma żadnej reguły. To co u jednej jest objawem ciąży, u innej zwiastuje okres.. i poki nie ma @ jest nadzieja na II
 
dzien dobry dziewczyny, cos mnie tu ostatnio malo..ale ciagle zajeta jestem..podczytuje was tylko na "szybko" :p

Chcialam juz dzis zyczyc wam szampanksiej zabawy ..i dwoch kresek najpozniej na nowy rok ;) No i oczywiscie szczescia w Nowym Roku 2020 :*

Ja wlasnie pakuje walizki..i jutro jade do Polski. Wracam do Was za mniej wiecej 1,5 tygodnia :-)
 
reklama
Do góry