reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019/2020!

Normalna, żywoczerwona krew. Tylko no takie ilościowo niezbyt dużo. Pewnie leki też działały. Początkowo to były takie brązowe plamienia potem już były takim skąpym plamieniem czerwonej krwi.

Także takie plamienia mogą się zdarzać nawet na początku ciąży. Jeżeli u Ciebie samoistnie to mineło to super. Jeżeli się powtórzy po prostu się zgłoś po leki i tyle.

Mam nadzieje, że wszystko pójdzie po Twojej myśli.
 
reklama
Normalna, żywoczerwona krew. Tylko no takie ilościowo niezbyt dużo. Pewnie leki też działały. Początkowo to były takie brązowe plamienia potem już były takim skąpym plamieniem czerwonej krwi.

Także takie plamienia mogą się zdarzać nawet na początku ciąży. Jeżeli u Ciebie samoistnie to mineło to super. Jeżeli się powtórzy po prostu się zgłoś po leki i tyle.

Mam nadzieje, że wszystko pójdzie po Twojej myśli.
Dziękuję kochana za info... Troszkę się uspokoilam ale zaraz po święcie dzwonię do gina. Jeszcze raz dziekuje
 
Ja dziś zobaczyłam krew 😭😓 póki co jednorazowo wylecialo. Ale taka jasno czerwona ,cholernie się boję że się skończyło rozwijać 😭😭😭 pisałam do lekarza, kazał zwiększyć duphaston 3x2 i cały czas leżeć, gdyby jednak doszły bóle albo zwiększyło się krwawienie to na IP
 
Kochana ba
Ja dziś zobaczyłam krew 😭😓 póki co jednorazowo wylecialo. Ale taka jasno czerwona ,cholernie się boję że się skończyło rozwijać 😭😭😭 pisałam do lekarza, kazał zwiększyć duphaston 3x2 i cały czas leżeć, gdyby jednak doszły bóle albo zwiększyło się krwawienie to na IP
Kochana bądź dobrej myśli... Wszystko będzie ok
 
Ja dziś zobaczyłam krew 😭😓 póki co jednorazowo wylecialo. Ale taka jasno czerwona ,cholernie się boję że się skończyło rozwijać 😭😭😭 pisałam do lekarza, kazał zwiększyć duphaston 3x2 i cały czas leżeć, gdyby jednak doszły bóle albo zwiększyło się krwawienie to na IP
Nie denerwuj się, wszystko będzie ok 😘
 
Lenko odpoczywaj jak najwięcej teraz, nie forsuj się. Trzymamy kciuki by to był tylko fałszywy alarm, I leż, leż.
 
reklama
Dziękuję kochane , leżę cały czas . Na razie cisza tylko odrobina śluzu takiego jasno bezowego. Boje się okropnie :(
 
Do góry