reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania 2019/2020!

reklama
Tak cie cieszylam tą betą bo ladnie rosła ,w czwartek przyrost był o 124% . Miałam jechać dziś zrobić znowu tak sama dla siebie. Teraz już nie chce :( ale mam ogromną nadzieję że mimo wszystko rośnie
 
Ja tam wierze, że rośnie. Najważniejsze, że to było raz i się uspokoiło a nie że wiesz się to dalej rozwijało czy coś. Może po prostu trzeba porządnie odpocząć :)
 
Hej, od zawsze miałam cykle ok 60 dniowe(pcos) zaczęłam pić inofem i przyjmować różne suplementy ok 3 Msc temu i pojawiła się miesiączka sama z siebie po 34 dniach, teraz w 8 i 9 dc miałam lekkie plamienie kilka kropelek brązowej krwi, co to może być? Do tego mam lekkie bóle podbrzusza jak przed miesiączka...
 
Może implantacja :)
Hej, od zawsze miałam cykle ok 60 dniowe(pcos) zaczęłam pić inofem i przyjmować różne suplementy ok 3 Msc temu i pojawiła się miesiączka sama z siebie po 34 dniach, teraz w 8 i 9 dc miałam lekkie plamienie kilka kropelek brązowej krwi, co to może być? Do tego mam lekkie bóle podbrzusza jak przed miesiączka...
 
Hej dziewczyny. Chciałabym dołączyć do tematu. Też z mężem staramy się o dzidziusia. Dopiero 2 cykl. Nie wiedziałam, że w tym czasie mogę mieć tyle objawów! Pierwszy cykl zakończył się @ która przyszła o ponad tydzień wcześniej i trwała tylko 4 dni. Zwykle mam obite i trwają 5 dni. W tym cyklu też dużo dziwnych rzeczy się dzieje. Po owulacji zaczęły mnie bardzo piersi boleć, szczególnie po bokach. Teraz mam dziwne pobolewania podbrzusza, a dodatku od kilku dni czuje stale wilgotność w majtkach. Do @ został tydzień. Aktualnie jest to 21dc. Testowanie będzie niedługo. Nie chcę się nakręcać, jednak ciężko wybić to sobie z głowy 😂 Dzielnie kibicuję Wam dziewczyny aby się udało! Pozdrawiam 😘
 
reklama
Objawy ciąży są takie nieprzewidywalne, że trudno wyczuć czy to już to, czy organizm płata figle. Tydzień szybko zleci :) u mnie jeszcze ze dwa
Ja zaczęłam poznawać siebie od nowa 😂 zwykle tylko od okresu do okresu. Spóźnił się? Ehhh zaraz na pewno będzie. Zbyt wcześnie? Trzeba szukać w pracy kto ma podpaskę! A teraz? Wariuje!! Czy tylko ja taka jestem niecierpliwa?
 
Do góry