reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019/2020!

reklama
Po jakim czasie od stosunku zaczęłaś mieć te objawy? Miałam dokładnie to samo, ból podbrzusza, mocny ból sutków i zaparcia ale wszystko minęło, wczoraj na usg tv lekarz mówi że nie ma ciąży, a nawet nie było owu podobno a endometrium 7 mm w 24 dc, a powinno mieć w 2 fazie cyklu prawie 2 razy tyle 😶
To ja miałam taki cykl, w którym byłam niemal pewna ciąży , ze wszystkimi ksiażkowymi objawami i to był właśnie cykl bezowulacyjny :/ Nawet @ się spóźniła więc zrobiłam betaHcg i Progesteron, oba wyniki beznadziejne.
Sprawdzałaś kiedyś progesteron? ( Najlepiej 7-8 dpo)
A temperaturę mierzysz? Bo ja jednak dałam się namówić i wszystko stało się jasne.
 
To ja miałam taki cykl, w którym byłam niemal pewna ciąży , ze wszystkimi ksiażkowymi objawami i to był właśnie cykl bezowulacyjny :/ Nawet @ się spóźniła więc zrobiłam betaHcg i Progesteron, oba wyniki beznadziejne.
Sprawdzałaś kiedyś progesteron? ( Najlepiej 7-8 dpo)
A temperaturę mierzysz? Bo ja jednak dałam się namówić i wszystko stało się jasne.
Nic jeszcze nie sprawdzałam bo jestem w pierwszym cyklu po odstawieniu antykoncepcji. Tylko na usg się wybrałam. Termometr planuję zakupić ale nie wiem nawet kiedy dostanę okres prawdziwy po odstawieniu antykoncepcji :)
 
Cześć dziewczyny. Od pół roku staramy się z mężem o dziecko. Moje cykle są raczej regularne 28-30 dni. Już 10 dni spóźnia mi się okres a testy negatywne. Czy to może być jednak ciąża ? Oprócz senności i zmęczenia nie mam żadnych objawów które wskazywały by na ciąże. Dodam ze zaraz po owulacji miałam dziwne plamienia które trwały tydzień. Nigdy czegos takiego nie miałam. Jestem już umówiona do lekarza ale dajcie znać czy tak miałyście i co myślicie :)
 
Nie lubi orzechów ani migdałów 😔 a on na spacer nigdy nie ma czasu 😂😂😂 woli siedzieć i grać w xboxa albo na telefonie
To graj z nim w te ruchowe gry na konsoli 😎 Niestety ruch jest bardzo ważnym elementem. Więc jak to mówią- psychologicznie go załatw 😎
Co do migdałów i nerkowca to przymycaj w potrawach 🙊
 
Nic jeszcze nie sprawdzałam bo jestem w pierwszym cyklu po odstawieniu antykoncepcji. Tylko na usg się wybrałam. Termometr planuję zakupić ale nie wiem nawet kiedy dostanę okres prawdziwy po odstawieniu antykoncepcji :)
Achhh to na spokojnie :) Druga moja ciąża zaczęła się w 1 cyklu po odstawieniu anty :)

Cześć dziewczyny. Od pół roku staramy się z mężem o dziecko. Moje cykle są raczej regularne 28-30 dni. Już 10 dni spóźnia mi się okres a testy negatywne. Czy to może być jednak ciąża ? Oprócz senności i zmęczenia nie mam żadnych objawów które wskazywały by na ciąże. Dodam ze zaraz po owulacji miałam dziwne plamienia które trwały tydzień. Nigdy czegos takiego nie miałam. Jestem już umówiona do lekarza ale dajcie znać czy tak miałyście i co myślicie :)
Badanie z krwi rozwieje wątpliwości na tym etapie :)
 
To graj z nim w te ruchowe gry na konsoli 😎 Niestety ruch jest bardzo ważnym elementem. Więc jak to mówią- psychologicznie go załatw 😎
Co do migdałów i nerkowca to przymycaj w potrawach 🙊
Wiem o tym bo sama ćwiczę regularnie😜...o wiele mniej choruje niż on i mam lepsza wytrzymałość. Niestety kiedyś o tym mówiłam lekarzowi przy mężu to powiedział ze to aż tak nie wpływa ze on nie ćwiczy bo on ma normalna budowę ciała i nie ma nadwagi...😔 wkurzył mnie ten lekarz..ja tyle się staram żeby to namówić do ruchu 😱
 
Zaczynam wariowac... , czy któraś z was widzi druga kreskę, czy to już moje chore urojenia? Proszę pomóżcie. Zobacz załącznik 1050168
ja tam cos widze..mialam taka sama kreske w pierwszej ciazy :-)

a tak w ogole, to czesc ;-) u mie ponuro za oknem, dopiero zaczyna sie przejasniac. Pije kawke...i przegladam forum. Moja corcia sie rozchorowala, dzis nie wysle jej do przedszkola.

Wiem o tym bo sama ćwiczę regularnie😜...o wiele mniej choruje niż on i mam lepsza wytrzymałość. Niestety kiedyś o tym mówiłam lekarzowi przy mężu to powiedział ze to aż tak nie wpływa ze on nie ćwiczy bo on ma normalna budowę ciała i nie ma nadwagi...😔 wkurzył mnie ten lekarz..ja tyle się staram żeby to namówić do ruchu 😱
oj, w sumie powinnam tez zaczac troche cwiczyc...Co z tego, ze bardzo duzo chodze, jak ostatnio ciagle cos podjadam... Nie mam nadwagi, ale zauwazylam ´, ze bioderka mi sie ostatnio oblaly tluszczykiem...i trzeba to bedzie zrzucic. Sylwester juz niedlugo ;)
 
reklama
Cześć dziewczyny, jak tam u was samopoczucie? :) Ja obudziłam się z bólem brzucha jak przy okresie, teraz zaczyna przechodzić, miłego dnia Wam życzę 😘
 
Do góry