reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019/2020!

reklama
Wiem coś o tym po roku nie wytrzymałam i poszłam do psychiatry. Psycholog nie zmienił mojego toku myślenia. Biorę teraz leki i jest ok nastrój poprawiony, uspokoiłam się i żyje normalnie nie płacząc za każdym razem jak dostanę okres....😔
A ja wlasnie jestem na tym etapie jeszcze ze nadal za kazdym razem płaczę i jestem wściekła na cały świat
 
A ja wlasnie jestem na tym etapie jeszcze ze nadal za kazdym razem płaczę i jestem wściekła na cały świat
Musimy być silne i niestety jak najmniej się stresować. Wszyscy lekarze do mnie ze jak będę cały czas taka napięta i zdenerwowana to w życiu nie zajdę...mamy poprostu nie myśleć o chęci posiadania dziecka. To jest mega trudne i ciężkie do wykonania, dlatego poszłam do psychiatry i nie żałuje..😉
 
Jeszcze niedawno wierzyłam w każdy cień bo takie dwa oglądają właśnie bajkę na dobranoc ;)
W październikowym cyklu cień a nawet krecha wbiła mi nóż w serce :( Beta z krwi zrobiona tego samego dnia wykluczyła ciążę, progesteron na poziomie 1 i teraz już chyba nigdy nie podejdę entuzjastycznie do cienia i obiecywałam sobie, że testów nie będę już robić przed terminem przewidywanej @ .. Tyle, że z moją cierpliwością słabiej i już myślę którego dnia Grudnia zrobić pierwszy hahaja
Żeby tylko owulacja była..
 
reklama
Do góry