reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania 2019/2020!

reklama
Hej :) A może jest to spowodowane po prostu albo zmianą pH w czasie owulacji jest bardziej zasadowe, natomiast przed miesiączką bardziej kwaśne :) może to być również spowodowane infekcją bakteryjną lub grzybiczą u kobiety i mimo, że kobietka bierze leki to może przejść to na mężczyznę jeśli odbywały się stosunki przed infekcją lub zaraz po :) wiem, że u Ciebie najprawdopodobniej infekcji nie było, ale warto o tym pamiętać (może komuś się przyda) może to być też wina po prost żelu pod prysznic. Ale u Ciebie stawiałabym bardziej po prostu na zmianę pH i Twój partner może tak reaguje ;) Pozdrawiam !
Hej wiesz twoja odpowiedz dała mi odrobinę spokoju myślę że coś może być na rzeczy z tym ph no jeszcze cos wspominałaś o infekcji ale czy co miesiąc miałabym ją w jedbym tylko dniu? Nie wiem. A. Co do samopoczucia to tak średnio bo mam aż 3grudnia testowanie a już za dużo o tym myślę i się zastanawiam nie potrzebnie czy coś z tego będzie 😠 a potem przychodzi wielkie rozczarowanie😕
 
A ja jadę na wizyte i już się boję, że znowu usłyszę "wchłonęły się pęcherzyki ". Od wczoraj kłują mnie na przenian jajniki...
 
A ja jadę na wizyte i już się boję, że znowu usłyszę "wchłonęły się pęcherzyki ". Od wczoraj kłują mnie na przenian jajniki...
Jak kłują to może pekly? Czy to nie czas jeszcze? Nie bierzesz zastrzyków na pekniecie? U mnie zawsze pekaja po 30godz od zastrzyku. Czuje wtedy nie maly ból. Ale życzę powodzenia żebyś miala dobre wiadomości po wizycie
 
Jak kłują to może pekly? Czy to nie czas jeszcze? Nie bierzesz zastrzyków na pekniecie? U mnie zawsze pekaja po 30godz od zastrzyku. Czuje wtedy nie maly ból. Ale życzę powodzenia żebyś miala dobre wiadomości po wizycie
W pon miał 12mm więc jeszcze trochę za mały byłby. Zastrzyku nie biorę. To mój drugi cykl z monitoringiem. Ale boli mnie prawy a w prawym nie mam nic :)
 
W pon miał 12mm więc jeszcze trochę za mały byłby. Zastrzyku nie biorę. To mój drugi cykl z monitoringiem. Ale boli mnie prawy a w prawym nie mam nic :)
Właśnie ostatnio na wizycie w poprzednim miesiącu na monitoringu mialam pecherzyk po prawej stronie a bolało mnie po lewej i zapytałam gin o to mówiła że to tak jest przeważnie że ból się odczuwa z drugiej strony czasami. Teraz miałam znowu pęcherzyki z prawej strony ale i bolała mnie prawa strona i czasem w lewym jajniku zakuło
 
Właśnie ostatnio na wizycie w poprzednim miesiącu na monitoringu mialam pecherzyk po prawej stronie a bolało mnie po lewej i zapytałam gin o to mówiła że to tak jest przeważnie że ból się odczuwa z drugiej strony czasami. Teraz miałam znowu pęcherzyki z prawej strony ale i bolała mnie prawa strona i czasem w lewym jajniku zakuło
Zaraz się dowiemy ci tam uchowalo:)
 
Zaraz się dowiemy co tam się uchowało *
Właśnie ostatnio na wizycie w poprzednim miesiącu na monitoringu mialam pecherzyk po prawej stronie a bolało mnie po lewej i zapytałam gin o to mówiła że to tak jest przeważnie że ból się odczuwa z drugiej strony czasami. Teraz miałam znowu pęcherzyki z prawej strony ale i bolała mnie prawa strona i czasem w lewym jajniku zakuło
 
reklama
Zwiarowac idzie! W poniedziałek 12mm endo 8.4, dzisiaj pęcherzyka nie ma a endo 11.3 od wczoraj od 5 ból jajników do dzisiaj na przenian prawy, lewy. No i trochę płyny w zatoce daglasa.... Mam brać dupka i 2.12 na betę.... Co o tym mam myśleć...
 
Do góry