reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania 2019/2020!

Mój M. właśnie mi powiedział, że go czasem piecze jak robimy to w okresie @. Zaraz przed, lub na końcówce krwawienia
Widzisz jednak moj nie jest jedyny cos w tym musi być może i leki jakieś wpływają na to nie wiem ale muszę w koncu pogadać o tym z lekarzem czy to jest normalne bo gdyby bylo coś nie tak to tak jak pisałam wcześniej że byłoby tak i w inne dni nie tylko jeden dzien w miesiącu 🤔
 
reklama
Widzisz jednak moj nie jest jedyny cos w tym musi być może i leki jakieś wpływają na to nie wiem ale muszę w koncu pogadać o tym z lekarzem czy to jest normalne bo gdyby bylo coś nie tak to tak jak pisałam wcześniej że byłoby tak i w inne dni nie tylko jeden dzien w miesiącu [emoji848]
Twojego w owulację, mojego przy @. Dziwne. Ale co tam, czemu tylko my mamy cierpieć [emoji16] nie no grunt, że to chwilowe i bez innym objawów
 
Znam ten ból 🙈 tak to właśnie jest z nami... milion myśli na sekundę!!!
Zgadzam się w 100% z tym co piszesz aż wstyd się przyznać że takie zapominalskie jesteśmy 😂 a jeszcze człowiek zawsze zestresowany bo ile można się starać ile to nerwów człowiekowi zje... Jedna wielka masakra ale na początku grudnia teraz mam wizytę bo 3grudnia testuje....
 
Zgadzam się w 100% z tym co piszesz aż wstyd się przyznać że takie zapominalskie jesteśmy 😂 a jeszcze człowiek zawsze zestresowany bo ile można się starać ile to nerwów człowiekowi zje... Jedna wielka masakra ale na początku grudnia teraz mam wizytę bo 3grudnia testuje....
Wstyd... Czy ja wiem ;) stres robi swoje, jesteśmy tylko ludźmi i do tego zestresowamymi 🙈 trzymam kciuki zatem!! Mam nadzieję, że ja też będę testować z początkiem grudnia 😊
 
Cześć dziewczyny ja mam takie może troche głupie czy nie typowe pytanie ale ono mnie męczy już kilka miesięcy i nie znalazłam nigdzie na nie odpowiwdzi. Otóż mam strasznie odczuwalna owulacje poprostu czuje kiedy jest ten dzien boli mnie zawsze jedna strona na przemian caly bok czasem az chodzic nie dam rady i jajnik jakby boli piecze nie wiem jak to nazwać ale do rzeczy w dzien owulacji przy przytulaniach mój mąż mówi że go piecze szczypie tak to opisuje i to co miesiąc tylko w ten dzien i się zastanawiam czy to jest normalne czy coś ze mna jest nie tak....?


Hej :) A może jest to spowodowane po prostu albo zmianą pH w czasie owulacji jest bardziej zasadowe, natomiast przed miesiączką bardziej kwaśne :) może to być również spowodowane infekcją bakteryjną lub grzybiczą u kobiety i mimo, że kobietka bierze leki to może przejść to na mężczyznę jeśli odbywały się stosunki przed infekcją lub zaraz po :) wiem, że u Ciebie najprawdopodobniej infekcji nie było, ale warto o tym pamiętać (może komuś się przyda) może to być też wina po prost żelu pod prysznic. Ale u Ciebie stawiałabym bardziej po prostu na zmianę pH i Twój partner może tak reaguje ;) Pozdrawiam !
 
reklama
Do góry