reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

reklama
@Migdalove wpisz mnie kochana
Wiek - 22
Data @- 03.02.2018
Cykl starań - 5
Bezdzietna, Rzeszów
Witam Cię ja też Rzeszów :)

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
Cześć dziewczyny :) witam się wieczornie :) dziś miałam lepszy dzień, a że leki na wymioty się kończą to póki jeszcze je mam to przerobiłam dziś 1,5kg mięsa mielonego.
Zrobiłam mielone, pulpety i sos do spaghetti. Podzieliłam na porcje i zamroziłam żeby moi Panowie mieli co jeść jak ja się znów będę źle czuć. Leków mam do poniedziałku, a wizyta u ginekologa w poniedziałek tydzień później.. już się boję.
Która teraz testuje w najbliższych dniach ?
Trzymam kciuki bardzo mocno ! I wysyłam ciążowe fluidy :* :*

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
@Kasienka3b trzymam kciuki!!! Mam nadzieje że szybko do nas wrócisz a jeszcze szybciej zobaczysz dwie kreseczki. Trzymaj się Kochana! Bądź dzielna. Bo my kobiety jesteśmy silne i zawsze damy rade!

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
pytam, bo piłam go kiedyś i super wpływał (razem ze zdrową dietą) na regularność moich cykli, ale piłam go święcie przekonana ze to tylko kwas foliowy [emoji14] teraz mam dylemat czy prenatal uno czy inofem, oba maja fajny skład, tylko powtarza się kwas foliowy, a nie chce przesadzić :|
Mam ten sam dylemat. Niby biore femibion a chciałabym spróbować jakiś miovarian lub ovarin ale one mają kwas foliowy. A w femibionie też kwas ale za to dużo innych witamin

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry