reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

Mam ten sam dylemat. Niby biore femibion a chciałabym spróbować jakiś miovarian lub ovarin ale one mają kwas foliowy. A w femibionie też kwas ale za to dużo innych witamin

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
Mam ten sam dylemat [emoji23] Może brać ovarin a dokupić osobno inne witaminy? Ciężkie do ogarnięcia i pewnie niezbyt ekonomiczne ale może się da. [emoji23]
 
reklama
Mam ten sam dylemat [emoji23] Może brać ovarin a dokupić osobno inne witaminy? Ciężkie do ogarnięcia i pewnie niezbyt ekonomiczne ale może się da. [emoji23]
No może by tak jakiś zestaw witamin bez kwasu ? Jakiś vitaminer czy coś na podobe i do tego ten ovarin. W rossmanie jest dużo tych suplementów, można na spokojnie sobie przeczytać skład bo tak w aptece to pełno ludzi a wiadomo że panie w aptece nie muszą znać składu wszystkich leków :)

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No może by tak jakiś zestaw witamin bez kwasu ? Jakiś vitaminer czy coś na podobe i do tego ten ovarin. W rossmanie jest dużo tych suplementów, można na spokojnie sobie przeczytać skład bo tak w aptece to pełno ludzi a wiadomo że panie w aptece nie muszą znać składu wszystkich leków :)

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
Wydaje mi się, że te witaminy mają kwas foliowy ale mogę się mylić, jutro coś poszukam. :D
 
Mam ten sam dylemat. Niby biore femibion a chciałabym spróbować jakiś miovarian lub ovarin ale one mają kwas foliowy. A w femibionie też kwas ale za to dużo innych witamin

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom

Nadmiar kwasu foliowego jest wydalany z moczem :)
Edit: z tym, że słyszałam kiedyś od siostry, że nadmiar może powodować autyzm. Podobno są na to badania.

@Migdalove @encirclede to kolejne spotkanie mam nadzieję jakoś w lutym zorganizujemy ;)
 
Ostatnia edycja:
14 dpo, dzień @.. na teście biel :(

dqprj44jvvvhz460.png
 
Ale @ nie ma.. W sumie to plamilam 3 dni po trochu i dzisiaj jest 3 dpo plamieniach.. już sama nie wiem co myśleć :(

dqprj44jvvvhz460.png
Szkoda że nie mierzysz temp. Nie wiadomo Kochana czy to plamienie to nie była @, czasem się tak zdarza.. może być tak że zaraz pojawią się płodne u Ciebie

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Szkoda że nie mierzysz temp. Nie wiadomo Kochana czy to plamienie to nie była @, czasem się tak zdarza.. może być tak że zaraz pojawią się płodne u Ciebie

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
To na pewno nie była @. A jeśli nawet i będę miała płodne to może uda mi się trafić :)

dqprj44jvvvhz460.png
 
reklama
Do góry