reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

A ilo dniowe masz przeważnie cykle?

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
Ciężko powiedzieć 25-70 dni. Ale w tym robiłam testy owu

dqprj44jvvvhz460.png
 
reklama
To na pewno nie była @. A jeśli nawet i będę miała płodne to może uda mi się trafić :)

dqprj44jvvvhz460.png
Sanni ja miałam takie plamienie, w sumie to 1 dzień nitki krwi w śluzie a potem 2 dni brązowego. To było po cyklu bezowulacyjnym, potem wyczytałam, że tak to właśnie może wyglądać jeśli nie było owu. Ale skoro robiłaś testy... Wyszły tak na 100% pozytywne?
Jeśli nie było owulacji to wtedy to jest krwawienie środcykliczne i w każdej chwili nawet podczas tego plamienia mogą być dni płodne.

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Sanni ja miałam takie plamienie, w sumie to 1 dzień nitki krwi w śluzie a potem 2 dni brązowego. To było po cyklu bezowulacyjnym, potem wyczytałam, że tak to właśnie może wyglądać jeśli nie było owu. Ale skoro robiłaś testy... Wyszły tak na 100% pozytywne?
Jeśli nie było owulacji to wtedy to jest krwawienie środcykliczne i w każdej chwili nawet podczas tego plamienia mogą być dni płodne.

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
Tak, na 100% pozytywne. Jak nie dostanę @ do środy to zrobię jeszcze jeden test. Jeśli będzie negatywny to się wybiorę do gina.

dqprj44jvvvhz460.png
 
Ciężko powiedzieć 25-70 dni. Ale w tym robiłam testy owu

dqprj44jvvvhz460.png
Ciężko cokolwiek powiedzieć przy takiej rozbieżności w cyklach. Powinnaś iść do lekarza żeby wyregulował ci cykle. 14 dni po owulacji powinna przyjść @. Jeśli nie ma owu cykl się wydłuża z reguły. Wyczytałam też, że mimo że owulacji nie było testy owu wychodziły pozytywnie. Miejmy nadzieje, że to jednak dzidzia, ale ja bym poszła do lekarza. Trzymam kciuki ✊✊✊
 
Mam ten sam dylemat. Niby biore femibion a chciałabym spróbować jakiś miovarian lub ovarin ale one mają kwas foliowy. A w femibionie też kwas ale za to dużo innych witamin

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
Normy kwasu foliowego są dość duże i rozbieżne bo od 0,4-1,0mg dziennie. A i kobiet z obciążeniami genetycznymi nawet 4,0 mg dziennie.
Wydaje mi się ze gdyby był szkodliwy normy nie byłyby tak wysokie.
 
I znalazłam wpis ginekologa-położnika za nadmiar kwasu foliowego nie ma istotnego wpływu na rozwój ciąży.
Ale każda z Was bywa co chwilę i swojego lekarza prowadzacego i najbezpieczniej skonsultować to osobiście każda dla siebie.
Ja kiedyś wyczytałam że nadmiar kwasu foliowego przyczynia się do większego prawdopodobieństwa poczęcia bliźniąt... I bzdura totalna. Także Internet na pewno przyczynia się do bólu głowy od nadmiaru "wiedzy".
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny jestem po wizycie i torbiel urosla. Leki nie dzialaja na mnie i w poniedzialek ide umowic sie na operacje. Musze Was opuscic bo niewiem kiedy wroce do staran. 3 mam za Was kciuki i zycze szybkiego zaciazenia.

dqpr3e5e7ell0w0u.png
Tulimy wszystkie razem i każda z osobna. Kciuki zaciśnięte za powodzenie operacji.
Bądź dobrej myśli a wszystko będzie dobrze.:tak:
 
reklama
Do góry