reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

reklama
Zrobiłam test niestety negatywny :no: nie ma nawet cienia. Nie wiem czy iść jutro na betę.
Dzisiaj nie czuję bólu jak przed okresem, ale dokucza mi migrena ból piersi i temp. 37,2 i ból kręgosłupa.
 
Cześć kobitki:-) przygarniecie kolejną starającą się?;-) to mój dopiero drugi cykl i 27dc (cykle 28-31dniowe) i jak na złość przyplątała się infekcja:-(
Infekcja to dobry znak [emoji23] witamy Cię serdecznie :)

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
Czytalam, ze tak dziala na niektore kobiety, dlatego skonsultuje sie chyba z ginem co on o tym mysli, moze zmniejsze dawke o polowe? Nie chce sie martwic na zapas, zobaczymy [emoji4] Wiktorka, dlugo je pilas? Ile czasu minelo zanim cykle wrocily do normy po odstawieniu?

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom

Wiesz co piłam je z pol roku i nic nie dały wręcz rozregulowaly cykl i długo dochodziłam do siebie. Ja mam policystyczne jajniki pomógł mi infolic. Być może tobie pomogą opinie są różne. Powodzenia
 
Hej, poskarże sie dzisiaj sama na siebie i na swoja glupotę :) zrobilam test dzisiaj, 9 dpo 6 dni do @ i biel oczywiscie mnie oślepiła. Niby wiem, ze za szybki, ale juz nie mam nadzieji. Opierdzielcie mnie, prosze :)

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej, poskarże sie dzisiaj sama na siebie i na swoja glupotę :) zrobilam test dzisiaj, 9 dpo 6 dni do @ i biel oczywiscie mnie oślepiła. Niby wiem, ze za szybki, ale juz nie mam nadzieji. Opierdzielcie mnie, prosze :)

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
Po co Cię opieprzać skoro każda z nas robi za wcześnie testy? ;-)
Jestem już na APAP ekstra, taki ból silny był, aż na wymioty mi się zebrało. Brzuch i plecy strasznie bolały. Już dawno tak nie miałam.

Napisane na Lenovo K10a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry