reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Starania 2018

reklama
Zrobiłam test niestety negatywny :no: nie ma nawet cienia. Nie wiem czy iść jutro na betę.
Dzisiaj nie czuję bólu jak przed okresem, ale dokucza mi migrena ból piersi i temp. 37,2 i ból kręgosłupa.
 
Cześć kobitki:-) przygarniecie kolejną starającą się?;-) to mój dopiero drugi cykl i 27dc (cykle 28-31dniowe) i jak na złość przyplątała się infekcja:-(
Infekcja to dobry znak [emoji23] witamy Cię serdecznie :)

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
Czytalam, ze tak dziala na niektore kobiety, dlatego skonsultuje sie chyba z ginem co on o tym mysli, moze zmniejsze dawke o polowe? Nie chce sie martwic na zapas, zobaczymy [emoji4] Wiktorka, dlugo je pilas? Ile czasu minelo zanim cykle wrocily do normy po odstawieniu?

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom

Wiesz co piłam je z pol roku i nic nie dały wręcz rozregulowaly cykl i długo dochodziłam do siebie. Ja mam policystyczne jajniki pomógł mi infolic. Być może tobie pomogą opinie są różne. Powodzenia
 
Hej, poskarże sie dzisiaj sama na siebie i na swoja glupotę :) zrobilam test dzisiaj, 9 dpo 6 dni do @ i biel oczywiscie mnie oślepiła. Niby wiem, ze za szybki, ale juz nie mam nadzieji. Opierdzielcie mnie, prosze :)

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej, poskarże sie dzisiaj sama na siebie i na swoja glupotę :) zrobilam test dzisiaj, 9 dpo 6 dni do @ i biel oczywiscie mnie oślepiła. Niby wiem, ze za szybki, ale juz nie mam nadzieji. Opierdzielcie mnie, prosze :)

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
Po co Cię opieprzać skoro każda z nas robi za wcześnie testy? ;-)
Jestem już na APAP ekstra, taki ból silny był, aż na wymioty mi się zebrało. Brzuch i plecy strasznie bolały. Już dawno tak nie miałam.

Napisane na Lenovo K10a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry