reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

reklama
Wiem :(
Bo ja też już nie mogę wytrzymać ale wiem że nawet jeśli jakimś cudem się udało to i tak test będzie jeszcze negatywny :/

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Może jakoś się wstrzymam. Jutro ostatnie dawki duphastonu. Za parę dni powinna przyjść @. Też wątpie by u mnie był pozytyw. Mam naprawdę dziwny organizm. W ogóle mam wrażenie, że zaczynam przybierać w talii, może to akurat objaw @ .
 
Może jakoś się wstrzymam. Jutro ostatnie dawki duphastonu. Za parę dni powinna przyjść @. Też wątpie by u mnie był pozytyw. Mam naprawdę dziwny organizm. W ogóle mam wrażenie, że zaczynam przybierać w talii, może to akurat objaw @ .
A kiedy po dupostanie ma @ przyjsc? Ja bym kilka dni poczekala, skoro owu moglas miec zaledwie kilka dni temu to i tak test nic nie powie a po co sie stresowac
 
Dziewczyny, mnie korci zrobić test... Dzisiaj 35dc ale cykl mógł się przedłużyć od duphastonu i nie potrzebnie się nakręcam... A od ostatniego przytulania przy wywoływaniu drugiej fazy cyklu minęło zaledwie 5 dni... Wybijcie mi z głowy niepotrzebne testowanie i napalanie się na dwie kreski. :D
od kiedy nie bierzesz duphastonu?ogólnie zazwyczaj okres przez duphaston może przyjść nawet do 14 dni po odstawieniu ale mam nadzieję że nie przyjdzie

Napisane na T03 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@kamka_84 To już zależy od organizmu. Nie ma konkretnych dni, są jakieś widełki że od 3 do 10 dni. Tak czy inaczej z testem czekam, tylko po prostu bardzo korci by go już zrobić. :)

Ja próbuję jakoś zająć głowę, żeby tak o tym ciągle nie myśleć. A że jesteśmy w trakcie remontu domu i w planach prace wokół domu to zawsze znajdzie się coś do planowania. Od wczoraj rozplanowuje zrobienie płotu drewnianego. Nie mogę się doczekać aż kupimy piłę, wyrzynarkę, szlifierkę... :p A płot chcę z drewnianych sztachet. :p
 
reklama
od kiedy nie bierzesz duphastonu?ogólnie zazwyczaj okres przez duphaston może przyjść nawet do 14 dni po odstawieniu ale mam nadzieję że nie przyjdzie

Napisane na T03 w aplikacji Forum BabyBoom
Jeszcze jutro mam dwie dawki - rano i wieczór. U mnie raz przyszła @ po 3 dniach, innego razu aż po 20. Mam na prawdę szalony organizm.
 
Do góry