reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

reklama
Też tak uważam. Chociaż chciałabym już teraz być w ciąży i nie przeszkadza mi że miałabym termin na sierpień, że mogłoby być gorąco itd.

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
No ja też chciałabym teraz. Syna urodziłam 20 lipca. A teraz termin miałabym na 31 lipca. Z tym że znów CC to tydzień wcześniej planowane robią niż termin to jakoś 24 lipca bym miała CC. A z synem miałam termin właśnie na 24 lipca a urodzil się 20. Także mielibyśmy idealnie różnice wieku 4 lata 4 dni. 20 i 24 lipca, gdzie mój tata ma imieniny 20 lipca a urodziny 23 lipca. Więc może nawet bym uprosiła swojego ginekologa o termin Cc na 23 lipca.
Pierwszego wnuka miał na imieniny a drugiego miałby na urodziny :)

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja rodziłam dzieci w lutym, czerwcu i sierpniu.

Migda, masz racje. Takie wspomnienia i przeżycia bolą i ciężko dp nich powracać. To zrozumiałe calkowicie.
Mimo to, uważam, że czasem warto przełamać te bariery, które nas zamykają i sieją strach. Każda z nas ma takie. W każdym razie ja mam. Jedne są duże i wciskają łzy inne są małe ale kąśliwe jak osy, jeszcze inne nic nie znaczą a odciskaja jakieś piętno mimo wszystko. Bywa, że trzeba zaryzykować by iść na przód. Nie raz człowiek się boi jak to będzie albo czy nie zdarzy się raz jeszcze. Bez ryzyka sie nie obejdzie niestety.
 
Ostatnia edycja:
O tym dokładnie wiem. Tylko nie wiem czy to wywołuje owulację, czy możliwe jest w takiej sytuacji zapłodnienie... W 26 dniu cyklu nadal nie było drugiej fazy cyklu, od 27 dc brałam duphaston, potem w 31dc miałam jakby objawy owulacji...
Dupahston zatrzymuje owulację i w połowie cyklu musisz przerwać brać ten lek jeśli chcesz mieć owu.

Napisane na CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dupahston zatrzymuje owulację i w połowie cyklu musisz przerwać brać ten lek jeśli chcesz mieć owu.

Napisane na CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Dupka sie chyba bierze w drugiej fazie cyklu, po owu ze dwa dni. Przez 10 dni.


atdc9vvjktz16vlw.png
 
Hej dziewczyny.chwilę się nie odzywalam ale musialam dojść do siebie ponieważ okazało się ze mam ubytek na bliznie po cc.jednym słowem mówiąc mam dziure w macicy [emoji24][emoji24]nie wiem za dużo bo ginekolog za bardzo mi nie opowiadala o tym.pokazala na usg jak to wyglada i tyle.wiadomo napewno ze z tego mam plamienie po okresie bo w tej dziurze gromadzi się krew i ona schodzi po jakimś czasie po miesiaczce.jest to niebezpieczne jak się zajdzie w ciaze jeśli wogole się w nia zajdzie bo może tak być ze wogole nie będę już w ciąży[emoji17][emoji17]jestem załamana...
Jeśli nawet się uda to będzie to ciaza wysokiego ryzyka.musze isc na konsultacje do innego lekarza jeszcze[emoji21]zobaczę co on powie czy czeka mnie operacja czy ubytek nie jest aż taki wielki.
Dziewczyny powiem wam ze nie dochodzi to jeszcze do mnie[emoji17]najgorsze jest to ze doktorka tak zlekcewazyla to i jakoś az tak nie widzi problemu a on jest i to duzy.wkurzylam się bo wie ze się staram a tak olala ten temat.idę do innego się skonsultować.boje sie ze nie spelnie juz swojego marzenia o dzieciatku[emoji24]sorki za tak się rozpisalam buzki

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Ewarut no właśnie czytam w necie i tak jak mówisz niby blokuje.
@leeleeth tez się bierze w drugiej fazie. W sumie zależy w jakim celu bierzesz ten lek. Ja musiałam zacząć przed drugą faza bo jej po prostu nie miałam.
 
Hej dziewczyny.chwilę się nie odzywalam ale musialam dojść do siebie ponieważ okazało się ze mam ubytek na bliznie po cc.jednym słowem mówiąc mam dziure w macicy [emoji24][emoji24]nie wiem za dużo bo ginekolog za bardzo mi nie opowiadala o tym.pokazala na usg jak to wyglada i tyle.wiadomo napewno ze z tego mam plamienie po okresie bo w tej dziurze gromadzi się krew i ona schodzi po jakimś czasie po miesiaczce.jest to niebezpieczne jak się zajdzie w ciaze jeśli wogole się w nia zajdzie bo może tak być ze wogole nie będę już w ciąży[emoji17][emoji17]jestem załamana...
Jeśli nawet się uda to będzie to ciaza wysokiego ryzyka.musze isc na konsultacje do innego lekarza jeszcze[emoji21]zobaczę co on powie czy czeka mnie operacja czy ubytek nie jest aż taki wielki.
Dziewczyny powiem wam ze nie dochodzi to jeszcze do mnie[emoji17]najgorsze jest to ze doktorka tak zlekcewazyla to i jakoś az tak nie widzi problemu a on jest i to duzy.wkurzylam się bo wie ze się staram a tak olala ten temat.idę do innego się skonsultować.boje sie ze nie spelnie juz swojego marzenia o dzieciatku[emoji24]sorki za tak się rozpisalam buzki

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
O matko bardzo mi przykro. Oby inny lekarz jakoś ci pomógł. Tule mocno! [emoji813]
 
reklama
Do góry