reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

reklama
Hej dziewczyny!
Chwilke mnie nie bylo :)
U mnie dzis 12 dc i w tym cyklu wszystko jest tak popierniczone jak nigdy, to chyba skutki brania Clo.
Wczoraj mialam monitoring i trafilam na jakas glupia ciapata malpe ktora mnie w nosie miala i zrobila mi usg w 30 sekund bo sie spieszyla i powiedziala ze owulka bedzie sroda, czwartek. Tylko w tym cyklu wszystko mi sie popierniczylo, okres mialam krotszy o 2 dni i wogole sie 3 dni spoznil, tempka mi skoczyla juz w 7dc i test owulacyjny tez mocna kreska i czulam bol jajnika i bylam pewna ze juz jestem po owulacji a 0na mi mowi ze sroda czwartek to zglupialam
Pozatym od dwoch dni mam plamienia, nigdy tak nie mialam, ona mowi ze to estrogen spadl i ze to norma. Przed chwilka zrobilam jeszcze test owu ale z szuflady pomylkowo wzielam hcg a tam jasna druga kreska i owulacyjny tez pokazuje 2 kreski, o co chodzi.
Czy ja trafiam na jakies felerne testy czy co?
A jeszcze od wczoraj mi tak niedobrze ze ochrzanialam mojego,ze znowu jakis wirus z pracy przyniosl ;)
Co myslicie, bo ja normalnie juz oszaleje, nie wiem co myslec????
 
Dziewczyny zrobilam przed chwilka jeszcze jeden hcg test i znowu widac lekka kreske, czy to mozliwe zebym byla w ciazy (dopiero 12dc) i miala owulacje tak jak czulam okolo 7dc tak szybko? albo jakas dodatkowa owulacje skoro lekarka mowi ze owulka dopiero juto? i to plamienie to moze byc niby implantacyjne? kurde jaka szkoda ze nie moge zrobic bety :( powtorze jeszcze test rano zobacze jaki wyjdzie, bo to niemozliwe chyba ze to ciaza z poprzedniego cyklu by byla bo mialam mocny okres chociaz przed nim niektore testy pokazywaly +?????
Jakie to wszystko u mnie skomplikowane sie zrobilo :wściekła/y:
 
Monia, ja bym jednak znajdą lekarzowi. W poprzednim cyklu wiedziałam kiedy mniej więcej wypada owulacji i zrobiłam test w poniedziałek negatywny, wtorek negatywny, środa tez negatywny, czwartek pozytywny, czyli owulacji powinna być w piątek a śluz bardzo mało ale widziałam we wtorek. W sobotę akurat byłam u ginekologa i mi powiedział że owulacje miałam na początku tygodnia. Wiec test się pomyśli, a moje ciało i lekarz nie, dlatego sceptycznie podchodzę do testów. Niestety w tamtym cyklu nie wyszło, ten z kolei jest chyba bezowulacyjny bo nie widziałam śluzu.

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aha...miało być na początku zaufala lekarzowi ale oczywiście mój słownik wie lepiej co chce napisać :-)

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry