reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

Aaby, powodzenia życze [emoji110] nie nakręcaj się na tym punkcie, to dopiero dwa cykle, są dziewczyny, które latami starają się ...

Zazdroszczę dziewczynom, które mają w miarę kontrolę nad swoją płodnością. Jak nie chcą, to nie zachodzą, a jak chcą, to kilka cykli i bam, gotowe [emoji4]

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kwiatuszek, trzeba czasu, dobrze, że lekarz ma Cię pod obserwacją. Mówił coś więcej?

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Po...
Sądzę że za wcześnie doktor tylko wpedzil w nas strach że ma podejrzenia ciąży poza magicznej. W śr mam przyjść znów. Więc trzeba czekac
Rozumiem, że beta wolno przyrasta a na usg nic nie widać? Bo na tej zasadzie między innymi można stwierdzić ciążę pozamaciczną. Przechodziłam taką ciążę... Oby jednak to nie było to. Który dzień cyklu masz?
 
Ost miesiaczke miałam 11lipca. No właśnie nie wiem po czym to stwierdził. !mieszkam w De tu jest trochę inaczej. Myślałam że zleci krew itd na badania a on zrobił USG i to powiedział. Mam przyjść za tydz
 
Ost miesiaczke miałam 11lipca. No właśnie nie wiem po czym to stwierdził. !mieszkam w De tu jest trochę inaczej. Myślałam że zleci krew itd na badania a on zrobił USG i to powiedział. Mam przyjść za tydz
Niepotrzebnie narobił Ci też strachu, pierwsze co powinien zrobić po badaniu usg to skierować na badanie beta hCG, ale to inny kraj to inaczej podchodzą do każdej sprawy. Tak czy inaczej trzymam kciuki za zdrową ciążę. Rzadko wychodzi pozytywny test przy ciąży pozamacicznej. Ja do 10 tc chodziłam z ciążą pozamaciczna i multum testów było negatywnych, dopiero beta ją wskazała.
 
Kwiatuszekq20, w sumie jedyne co możesz zrobić to czekać i nie martw się, bo to też nie pomaga [emoji11]

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny, co tu taka cisza? Mam pytanie.. czy ktoras z was stosowala duphaston w drugiej polowie cyklu na wyregulowanie dlougosci cyklu? Ja w tym miesiacu bralam pietwszy raz przez 10 dni. Jutro powinna byc @, a tu zero objawow. Brzuch nie boli, cera ladna, cycki nie bolą ;) i zastanawiam sie czy to skutek brania duphastonu czy jednak udalo się nabroić :)

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kwiatuszek jak samopoczucie?
Daga ja nie brałam wiec nie pomogę, a cisza pewnie dlatego że długi weekend , my akurat u teściów spędzamy na drugim końcu Polski i daliśmy im do zrozumienia że staramy się o dziecko wiec może unikniemy na przyszłość ciągłych docinek ze oni chcą wnuka

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry