reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

Cześć dziewczyny !
Chcemy zacząć starania w grudniu 2018 lub w 2019 ;) jednak trochę się waham zaczęłam studia chce je skończyć. Z drugiej strony mam pcos a lata lecą (obecnie mam 24). Jak myślicie czekać na ostatni gwizdek czy im wcześniej tym lepiej ? Jak wasze doświadczenia z pcos ?
Nacisk społeczny jest dość duży na wiek pod tym względem tez mogłabym poczekać jednak niczego nam nie brakuje (domu, samochodu, $) podzielcie się opiniami :)
 
reklama
Dagus Kochana moja, ja jak widzę kreskę to działam. Nie ważne mocna, jasna, cień [emoji6] zawsze lepiej działać niż nie. Poza tym ta kreska świadczy o wzroście hormonu. Owu może nie być, każda z nas jest inna a medycyna to statystyki.

Mamunia ja wiem co czujesz. Miałam w weekend pójść na siłownię. Wczoraj wynieslismy meble do piwnicy. Taka siłownia... oczywiście na własne życzenie bo meble mi przeszkadzały

Askakanka cześć! Dowiesz się nieco więcej o nas czytając wątek. Zapraszam do lektury [emoji4]

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Witam:)
Postanowiłam do was dołączyć. W maju tego roku przeszłam zabieg przerwania ciąży obumarłej w 11 tyg. Wlasnie mam pierwszy okres po zabiegu, Wiec jeszcze ze 2 cykle i można by zacząć starania... Oby!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Kinga, Jakaś nie dzisiejsza jestem. Wogole to sie przyznam, ze jeszcze ciezko mi jakos idzie rozeznanie, ktora na jakim etapie jest: czy testuje owu czy ciaze, czy przed okresem czy po...
Zrozumiałam, że 7 dni się okres spóźnia . :szok::sorry:Nieporozumienie. Wybacz moj nietakt.

Dieta...stanełam na wadze i szczenas mi opadł, że mi tyle przybyło. Fakt, dostrzegalam to już jakiś czas ale nie wiedziałam że aż tak...tak więc od dziś ćwiczenia i dieta. Będzie okropnie ciężko bo uwielbiam jeść i podjadac...Dołączam zatem.

Dagaa, powiedz mi czy te suplementy na odchudzanie apteczne to coś pomagają? Kiedyś było takie coś wsypywane do wody mineralnej. Jest to jeszcze. Może coś polecisz oprócz diety i ćwiczeń?
Hej dziewczynki, wybaczcie cisze wczoraj z mojej strony, ale mialam dzien dla rodzinki :) po obiedzie był basen, pozniej kawka, wino z moim i staranka :D ale już wracam :)

Mamumia, to do wody nazywalo sie chyba Aquaslim i w mojej aptece nie ma tego od dawna, z ciekawosci sprawdze czy jest jeszcze na hurtowniach jak bede w pracy :) to dzialalo bardziej na zasadzie- wypij cala butelke wody, ie bedziesz myslala o jedzeniu. Chociaz z tego co pamietam to jakas l-karnityne to w skladzie mialo :) z tych aptecznych co polecam hmmm... ja wybralabym termogeniki np z olimpu thermline. To prrzynajmniej jakos dziala. Jesli cwiczysz to polecam tym bardziej, lekko podnosza temp ciela i przyspieszaja spalanie. A z tego co pacjentki mowia, to chwala sobie ten caly Calominal. To juz nie jest suplement, tylko wyrob medyczny. Polecaja, ale z tego co wiem to trzeba zjesc 4 tabl dziennie, wiec opakowanie starcza na 15 dni, cena ok 35 zl. Ten calominal dziala inaczej niz thermline, on ogranicza wchlanianie tluszczow z pozywienia :) mam nadzieje , ze troszke pomoglam.



Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dagus Kochana moja, ja jak widzę kreskę to działam. Nie ważne mocna, jasna, cień [emoji6] zawsze lepiej działać niż nie. Poza tym ta kreska świadczy o wzroście hormonu. Owu może nie być, każda z nas jest inna a medycyna to statystyki.

Mamunia ja wiem co czujesz. Miałam w weekend pójść na siłownię. Wczoraj wynieslismy meble do piwnicy. Taka siłownia... oczywiście na własne życzenie bo meble mi przeszkadzały

Askakanka cześć! Dowiesz się nieco więcej o nas czytając wątek. Zapraszam do lektury [emoji4]

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
Tak kochana, my dzialamy.praktycznie co drugi dzien od kiedy @ poszla ;) ale te testy robie tak z ciekawosci, bo wg wyliczen owu powinnam miec.o wiele szybciej niz myslalam :)

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja też witam. W tygodniu zawsze mam więcej czasu żeby poczytać co u Was niż w weekendy. Robiłam jeszcze testu ovu ale nic. Uważam ten cykl za stracony... teraz czekanie do 14 na @.... Żyć nie umierać...
No taki jednak mały pesymizm.
Urlop mamy tak zaplanowany że podczas ewentualnej ovu, będziemy u mojej mamy. Jest wtedy tak nerwowo ze chyba powinnam od razu odpuścić [emoji6]

Napisane na HTC One_E8 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry