reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

reklama
Dzięki dziewczyny za wsparcie, trzymam się dobrze, tylko przykro mi po prostu. Szukam punktów pobrań, które by pobrały krew po 16:00 ale wszystkie do 12 lub 14. Inaczej nie mam możliwości pojechać na betę. Zostaje poniedziałek.
:( trzymaj sie Kochana [emoji173]

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Migdalove jak to mówią póki nie ma @ to zawsze jest jakas nadzieja.a nadzieja umiera ostatnia.ciezko ci na pewno.jeszcze raz tule.
 
Szkoda, dostałaś wczesniej @ ?
Ale byłam gotowa na to,że @ przyjdzie. Jakoś nie liczyłam, że jeden raz w tym cyklu wystarczy skoro w innych po kilku [emoji177]@ przychodziła. No nic teraz mąż pójdzie na badania i zobaczymy.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dziewczyny daje znac ze do gina nie poszlam bo rozlozyla m ie grypa zoladkowa tak ze mam biegunke nie do pochamowania, same wiecie ze z zadnymi badaniami od dolu to nie idzie w parze. Ale krwawie nadal, okres sie rozkreca. No nic, skoncze chorowac pujde do lekarza.
 
Badania zawsze dobrze zrobić, może za krótka ta II faza? 1 raz w całym cyklu? To nie miałaś przynajmniej ciśnienia na pozytywny test, najgorzej narobić sobie nadziei a ja juz nakręcona jak kołowrotek jestem :D taka z mnie mądrala :p
Ja nigdy się nie nakręcam. Czasami wiadomo wyszukuje objawów, ale z testem zawsze czekam do @, a że @ zawsze przychodzi i raczej się nie spóźnia to jeszcze nigdy nie robiłam testu[emoji3]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kari21 jest mi smutno i przykro☹ ten dzień dziś jest taki negatywny w informację . Trzymaj się :*

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry