reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

Testy aż tak nie mogą się różnić, tym bardziej tej samej czułości. Beta idzie do góry a nie w dół jeśli w ogóle jest ciąża. U mnie jej nie ma. No cóż, czekam na @. Tak czy inaczej 16 lutego idę do lekarza. Niczego nie zmienię robiąc testy, bety itp. A pójście do laboratorium to dodatkowy stres. Podniosę się niedługo, będzie kolejny cykl i dalej spróbujemy się starać...
 
reklama
A jeśli jednak okres nie przyjdzie a u lekarza coś zobaczę, to będzie cud. Ale nie liczę na niego. A te testy z Tesco o kant tyłka, nigdy ich nie kupię, to pewne.
 
Testy aż tak nie mogą się różnić, tym bardziej tej samej czułości. Beta idzie do góry a nie w dół jeśli w ogóle jest ciąża. U mnie jej nie ma. No cóż, czekam na @. Tak czy inaczej 16 lutego idę do lekarza. Niczego nie zmienię robiąc testy, bety itp. A pójście do laboratorium to dodatkowy stres. Podniosę się niedługo, będzie kolejny cykl i dalej spróbujemy się starać...
Ja bym tego nie spisywała na straty. Bo mówię robiłam inny niby tej samej czułości a kreska była ledwo widoczna wtedy , gdzie inne testy ładne kreski już pokazały. Także to nie tak że nie różnią się będąc tej samej czułości. Różnią się różnią.

f2w39jcg9ne8irhy.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
Ja bym tego nie spisywała na straty. Bo mówię robiłam inny niby tej samej czułości a kreska była ledwo widoczna wtedy , gdzie inne testy ładne kreski już pokazały. Także to nie tak że nie różnią się będąc tej samej czułości. Różnią się różnią.

f2w39jcg9ne8irhy.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
Ale u mnie nie ma żadnej kreski, to wielka różnica... [emoji17]
 
Może z tym testem jest nie tak coś. Twoje kreski były dużo mocniejsze od moich....

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Migdalove, kurcze ja myślałam, że test w terminie robiłaś i to już taki pewniak. Patowa sytuacja ale nie trać nadziei....

@Wiktorka88 O Kia Sportage :-) :)

@Anulka2627 Gratulacje!

SEKS A LUTEINA ja miałam luteinę na podtrzymaniu więc o seksie nie było mowy.
 
Ostatnia edycja:
Do góry