reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

reklama
Witam was serdecznie mam 33 lata, 2,5 letniego syna z którym zaszłam po pierwszym cyklu starań, zaraz po operacji usunięcia torbieli endometrialnej a przy tym stwierdzono endometrioza 3 st. W chwili obecnej staram się od sierpnia o drugie dziecko bezskutecznie. Może za duże ciśnienie, bo dużo stresów i bardzo nam zależało by zajść ze względów jaka miałam sytuację w pracy.. Niewiem sama ale czemu nie mogę zajść?
 
Witam was serdecznie mam 33 lata, 2,5 letniego syna z którym zaszłam po pierwszym cyklu starań, zaraz po operacji usunięcia torbieli endometrialnej a przy tym stwierdzono endometrioza 3 st. W chwili obecnej staram się od sierpnia o drugie dziecko bezskutecznie. Może za duże ciśnienie, bo dużo stresów i bardzo nam zależało by zajść ze względów jaka miałam sytuację w pracy.. Niewiem sama ale czemu nie mogę zajść?
Spokojnie :) ja w pierwszą ciążę zaszłam dopiero w 13 cyklu starań . Mimo że wszystkie badania były idealne. Teraz w 3cs starań, ale patrząc na to ile dziewczyny się starają stwierdzam, że miałam po prostu ogromnego farta bo wbrew pozorom w ciążę nie tak łatwo zajść.
Trzymam kciuki za Ciebie :* na pewno się uda tylko troszkę cierpliwości :*


f2w39jcg9ne8irhy.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
Miałam wczoraj owulację, ale w tym cyklu w ogóle tego nie czuje. Wcześniej zawsze mnie bolały jajniki, dziwnie nawet śluz ciągle kremowy i rzadki. Chyba spiszę ten cykl na straty :(
 
A moj wykres temperatur jest mega dziwny.moj lekarz stwierdzil owu (zreszta inne objawy tez o tym mowily a temperatura nie wskazuje jakiegos tam duzego wzrostu.Martwi mnie to.co o tym myslicie dziewczyny?u lekarza bylam 17 dnia cyklu.
Link do: Wykres Dni Płodnych i Owulacji Użytkowniczki OvuFriend
No słaby ten skok ale liczy się wizyta u gina :) nie bierzesz żadnych leków, które mogą wpływać na temperature? Gdzie mierzysz?

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Miałam wczoraj owulację, ale w tym cyklu w ogóle tego nie czuje. Wcześniej zawsze mnie bolały jajniki, dziwnie nawet śluz ciągle kremowy i rzadki. Chyba spiszę ten cykl na straty :(
Kochana ja ostatnio tez nie czuję bóli jajnika podczas owu a się okazuje że występuje bo mam monitoringi u gina, także pewnie wszystko jest ok :) czasem jest tak, że tak naprawdę my nie odczuwamy pękania pęcherzyka czy wzrostu ale zdarza się, że można odczuwać przelewanie się płynu po owu :)

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam was serdecznie mam 33 lata, 2,5 letniego syna z którym zaszłam po pierwszym cyklu starań, zaraz po operacji usunięcia torbieli endometrialnej a przy tym stwierdzono endometrioza 3 st. W chwili obecnej staram się od sierpnia o drugie dziecko bezskutecznie. Może za duże ciśnienie, bo dużo stresów i bardzo nam zależało by zajść ze względów jaka miałam sytuację w pracy.. Niewiem sama ale czemu nie mogę zajść?
Hej Wisienko :) mamy ten sam nick :) ja też się staram od sierpnia. No czasem tak jest, że trzeba poczekać na ten cud [emoji8] niektorzy czekają miesiąc a inni latami. Musi się wiele czynników zgrać aby ta ciąża wystąpiła :)

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No słaby ten skok ale liczy się wizyta u gina :) nie bierzesz żadnych leków, które mogą wpływać na temperature? Gdzie mierzysz?

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
No leków własnie nie biore.lekarz stwierdzil piekna owulacje.plyn w zatoce.wszystko w normie.wzorowo jak u dwudziestolatki.i tak tez czulam duzy bol jajnika w wieczor poprzedzajacy .wizyte.rano po sluzie itp ani sladu.czyli pokrywa sie wszystko z usg ze owulacja byla.tylko ta dziwnie stabilna temperatura.Dzis dopiero wzielam Duphaston profilaktycznie 1 tabletke.od wczoraj mam tkliwe piersi.To moj pierwszy cykl z termometrem (rteciowy) mierze w pochwie rano 6 zaraz po przebudzeniu.kurcze boje sie ze cos jest nie ok .z tego cyklu nici.buu
 
reklama
No leków własnie nie biore.lekarz stwierdzil piekna owulacje.plyn w zatoce.wszystko w normie.wzorowo jak u dwudziestolatki.i tak tez czulam duzy bol jajnika w wieczor poprzedzajacy .wizyte.rano po sluzie itp ani sladu.czyli pokrywa sie wszystko z usg ze owulacja byla.tylko ta dziwnie stabilna temperatura.Dzis dopiero wzielam Duphaston profilaktycznie 1 tabletke.od wczoraj mam tkliwe piersi.To moj pierwszy cykl z termometrem (rteciowy) mierze w pochwie rano 6 zaraz po przebudzeniu.kurcze boje sie ze cos jest nie ok .z tego cyklu nici.buu
A moze sprobuj inny termometr? Ja mam taki z allegro z ruchoma glowka ktory pokazuje 2 miejsca po przecinku

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry