reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

reklama
@kari21 nie trać nadziei, nie wiem co więcej mogłabym Ci napisać :(
Trzymam kciuki, żeby tym razem było inaczej i plamienia były niegroźne!
Dziewczyny ja dzis pobiłam rekord, test w 21dc [emoji14] oczywiście negatyw, ale to Wasza wina ciężarówki, bo Wam te testy tak szybko powychodziły ;) zazdraszczam! Ogólnie czuje sie troche jak na @, nie wiem czy to nie wina dupka lub jakies zapalenie cewki albo i nerek bo i do toalety biegam... Okaże sie!
Hahahahaha po prostu jakbym czytała swoje objawy [emoji23][emoji23] poczekaj 3 dni i powtórz test. U mnie były bóle jak na @ i to intensywne , ciągnięcia w jajnikach i też myślałam że zapalenie pęcherza mam, bo cały czas siusiu, nawet jak się wysikałam dalej miałam wrażenie że coś w tym pęcherzu jest, ale nic mnie nie bolało. Także trzymam kciuki żeby to było to !

f2w39jcg9ne8irhy.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
Hahahahaha po prostu jakbym czytała swoje objawy [emoji23][emoji23] poczekaj 3 dni i powtórz test. U mnie były bóle jak na @ i to intensywne , ciągnięcia w jajnikach i też myślałam że zapalenie pęcherza mam, bo cały czas siusiu, nawet jak się wysikałam dalej miałam wrażenie że coś w tym pęcherzu jest, ale nic mnie nie bolało. Także trzymam kciuki żeby to było to !

f2w39jcg9ne8irhy.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
Oj mnie tak ciągnie na @, że ciągle sprawdzam czy ze mnie leci, a to tylko biały śluz. I dzisiaj prawy jajnik ciągnął, gdzie praktycznie nigdy go nie czułam. Jutro rano zrobię test jeszcze jeden, oby były takie same bądź mocniejsze kreski. :)

 
Oj mnie tak ciągnie na @, że ciągle sprawdzam czy ze mnie leci, a to tylko biały śluz. I dzisiaj prawy jajnik ciągnął, gdzie praktycznie nigdy go nie czułam. Jutro rano zrobię test jeszcze jeden, oby były takie same bądź mocniejsze kreski. :)

No ja na początku jak czułam że leci to biegłam do łazienki sprawdzać czy to nie krew [emoji23] teraz już przeszło, a czasem coś poleci [emoji23]

f2w39jcg9ne8irhy.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
No ja na początku jak czułam że leci to biegłam do łazienki sprawdzać czy to nie krew [emoji23] teraz już przeszło, a czasem coś poleci [emoji23]

f2w39jcg9ne8irhy.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
Żeby tylko to, jeszcze męczą mnie zatoki, kicham jak oszalała, nos rozpiera. Słaba jestem jak cholera, do tego ten brzuch bolący... I ciągle gładna jestem. Ja cały czas mam wrażenie, że to sen, że zaraz się obudzę i zobaczę jedną kreskę...

 
reklama
Żeby tylko to, jeszcze męczą mnie zatoki, kicham jak oszalała, nos rozpiera. Słaba jestem jak cholera, do tego ten brzuch bolący... I ciągle gładna jestem. Ja cały czas mam wrażenie, że to sen, że zaraz się obudzę i zobaczę jedną kreskę...

To pamiętasz że ja na początku ciąży miałam zapalenie krtani i tchawicy ;)

f2w39jcg9ne8irhy.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
Do góry