reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

@syl_wia to straszne. Przykro mi. Wazne ze sie podniosłas po tym wszystkim i wyciagasz ręce po szczęście [emoji6] zaciskam kciuki żeby jak najszybciej udalo Wam sie "zaskoczyć" [emoji8]

Napisane na D6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mój mąż zmarł 5 lat temu. Życie mi się posypało. Teraz zaczynam od nowa. W maju skończę 32 lata a Michał 37. Na razie nam nie wychodzi, ale jesteśmy dobrej myśli :D
Bardzo mi przykro, nie wyobrażam sobie tego co musiałaś przejść... Wyjdzie wam, zobaczysz! [emoji813] Ja nie wierzyłam, że tak szybko od początku leczenia się nam uda. :) Trzymam kciuki za was! [emoji813]

dhi4gov3s8vwkz3c.png
 
Krew oddana, teraz tylko to czekanie najgorsze...

syl_wia Witaj ;). Bardzo mi przykro z powodu męża. Ja swoje starania zaczęłam właśnie od września tak jak Ty i Ilma ;). Przede wszystkim wrzuć na luz to na prawdę działa i myśl pozytywnie, chociaż wiem to tak łatwo się mówi.
 
Krew oddana, teraz tylko to czekanie najgorsze...

syl_wia Witaj ;). Bardzo mi przykro z powodu męża. Ja swoje starania zaczęłam właśnie od września tak jak Ty i Ilma ;). Przede wszystkim wrzuć na luz to na prawdę działa i myśl pozytywnie, chociaż wiem to tak łatwo się mówi.
@Otoona były piękne kreski to i beta będzie piękna [emoji7][emoji7]

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
Ja dziś wizyta u lekarza, zobaczymy ile ma dzidziuś i będziemy się umawiać na konkretny termin USG prenatalnego

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
Trzymam kciuki za wizytę ;). Będzie dobrze ;). Czy już słyszałaś bicie serduszka ;)? Ja pamiętam jak z synkiem usłyszałam do teraz mam tą melodie w uszach. Niesamowite przeżycie. Też już bym chciała być ta daleko jak Ty a to niby dopiero 4 tc tzn tak sobie wyliczyłam. Dziś rano znów zrobiłam test i pozytyw. Ja już jednak mam coś z głową a Panie w aptece to chyba jak mnie widzą to myślą wariatka ;p
 
Trzymam kciuki za wizytę ;). Będzie dobrze ;). Czy już słyszałaś bicie serduszka ;)? Ja pamiętam jak z synkiem usłyszałam do teraz mam tą melodie w uszach. Niesamowite przeżycie. Też już bym chciała być ta daleko jak Ty a to niby dopiero 4 tc tzn tak sobie wyliczyłam. Dziś rano znów zrobiłam test i pozytyw. Ja już jednak mam coś z głową a Panie w aptece to chyba jak mnie widzą to myślą wariatka ;p
Ja na początku tej ciąży zrobiłam chyba z sześć pozytywnych testów zrobiłam i cztery bety :)
Serduszko już na pierwszej wizycie w 6tc1d było :)

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
reklama
Do góry