reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

Ja na początku tej ciąży zrobiłam chyba z sześć pozytywnych testów zrobiłam i cztery bety :)
Serduszko już na pierwszej wizycie w 6tc1d było :)

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
Dobrze wiedzieć, że nie tylko ja tak mam ;p. Ja mam wizytę na następny tydzień. Będę wtedy w 5tc3d to pewnie nie usłyszę ale myślę, że każe mi przyjść pod koniec lutego jeszcze raz albo początek marca to już będzie ;). Wczoraj chyba do męża doszło to, że jestem w ciąży bo w sobotę był jakiś taki niby się cieszył ale tego nie okazywał. Rozumiem go. Wczoraj sam stwierdził, że musi wycałować mój brzusio haha ;p.
 
reklama
Wcześniej czekałam ok 5 lat teraz chciałabym szybciej podobno po porodzie łatwiej zająć w kolejną.... Ale już minęło trochę czasu
 
Wcześniej czekałam ok 5 lat teraz chciałabym szybciej podobno po porodzie łatwiej zająć w kolejną.... Ale już minęło trochę czasu
To z tym różnie. Mi się udało szybciej teraz. Pierwsza ciąża 13cs a teraz 3cs. Ale to kwestia partnera u mnie. Ja się po fakcie dowiedziałam że jak starałam się o syna z jego biologicznym ojcem to ćpał o czym nie wiedziałam. Podejrzewam że to miało ogromne znaczenie na jakość nasienia. I cieszę się że dziecko mam zdrowe...
A teraz mój mąż żadnych używek. Czasem o przy weekendzie piwo czy wino , ale żadnych papierosów, narkotyków czy nawet wódki.
Ale nie zawsze jest tak że o drugiego bąbla łatwiej

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
Mój ma 6 miesięcy chciałabym mała różnicę wieku na począku jest ciężko ale później jest super
 
Mój ma 6 miesięcy chciałabym mała różnicę wieku na począku jest ciężko ale później jest super
Ja akurat z tą różnicą wieku to nie twierdzę że mała najlepsza. Między moimi dziećmi będzie 4 lata. Tak jak jest między mną i moim bratem i moim mężem a jego bratem. Mam jeszcze siostrę 10 lat młodsza i jak ją tylko zobaczyłam pierwszy raz to była miłość od pierwszego wejrzenia. Wszystko kwestia charakterów dzieci i wychowania :) nie ma dobrej bądź złej różnicy wieku :) mam koleżanki rok po roku (rocznikowo a praktyczność półtora roku różnicy) i od samego początku były między nimi wojny. A teraz to już dorosłe kobiety, niby powinny 'stonować' a gdzie tam.

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
reklama
Witam. Przesledzilam tysiace postow i zgupialam. Bralam Clo, potem monitoring, potem zastrzyk ovitrelle, potem jak lekarz nakazal wspolzycie i po dwoch dniach od tego progesteron dopochwowo. Po 4 dniach od owulacji bole podbrzusza, jak leze nie boli znaczy boli tylko przy dotyku natomiast jak dluzej pochodze lub posiedze bole podbrzusza. Dodatkowo mega zaparcia, marzna mi niesamowicie dlonie i stopy, z racji bolow podbrzusza bol przu oddawaniu moczu, taki tepy, jakby cos od srodka mnie rozpychalo, bol podbrzusza ma rowniez taki charakter. Brak bolu piersi, nic sie z nimi nie dzieje. Juz nie wiem czy mam sie niepokoic czy nie? Moze wy macie wieksza wiedze.
 
Do góry