reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Rozumo Cię z tą inseminacja. Ja cykl przed zaszłam naturalnie. Też nie chciałam iui ale wreszcie się postanowiłam zdecydować i odpuściłam tak psychicznie w tym cyklu stawiając wszystko na tą inseminację. Myślałam że cykl stracony bo poszłam na monitoring, a tam powiedziala mi gin, że pęcherzyk po prawej stronie czyli tej niedrożnej. Powiedziała mi też jedną ważną rzecz, że to nie ma znaczenianpo której stronie jest pęcherzyk, za to znaczenie ma dla ciąży tylko spokój od samego początku do końca.
 
reklama
Rozumo Cię z tą inseminacja. Ja cykl przed zaszłam naturalnie. Też nie chciałam iui ale wreszcie się postanowiłam zdecydować i odpuściłam tak psychicznie w tym cyklu stawiając wszystko na tą inseminację. Myślałam że cykl stracony bo poszłam na monitoring, a tam powiedziala mi gin, że pęcherzyk po prawej stronie czyli tej niedrożnej. Powiedziała mi też jedną ważną rzecz, że to nie ma znaczenianpo której stronie jest pęcherzyk, za to znaczenie ma dla ciąży tylko spokój od samego początku do końca.
Miło że są osoby, które myślą podobnie jak ja. Zdecydowałam się iść do lekarza i wizytę mam pod koniec sierpnia, w międzyczasie powtorzymy badanie nasienia. Dalej mi nie leży to iui ale cóż mogę innego zrobić
 
Dziewczyny, czy któraś z Was miała coś takiego? Wczoraj w 5 dniu po ovu miałam od rana ból brzucha i krzyża jak na okres. Pod wieczór plamienie. Potem czysto. Dziś od rana strasznie boli mnie w krzyżu i trochę w brzuchu ciągnie. Wczoraj był 22 dc więc zdecydowanie za wcześnie na okres. Sama już nie wiem o co chodzi
 
Dziewczyny, czy któraś z Was miała coś takiego? Wczoraj w 5 dniu po ovu miałam od rana ból brzucha i krzyża jak na okres. Pod wieczór plamienie. Potem czysto. Dziś od rana strasznie boli mnie w krzyżu i trochę w brzuchu ciągnie. Wczoraj był 22 dc więc zdecydowanie za wcześnie na okres. Sama już nie wiem o co chodzi

Może implantacja? Trzymam kciuki by to było to
 
Jeżeli miałaś wczoraj to już dziś możesz zrobić betę. Zrób jutro. Ja miałam mocnyy ból brzucha i krzyza Trwał około 40 minut. Następnego dnia beta wyniosła 8 i byłam w ciąży. 3mam kciuki
 
Jeżeli miałaś wczoraj to już dziś możesz zrobić betę. Zrób jutro. Ja miałam mocnyy ból brzucha i krzyza Trwał około 40 minut. Następnego dnia beta wyniosła 8 i byłam w ciąży. 3mam kciuki
Przez 2 tygodnie nie mam szans wyrwać się z pracy, a w przyszłym tygodniu ma być okres, więc pozostaje tylko czekać
 
reklama
Do góry