reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

reklama
Artemida ja około 5 dni po owulce w piątek dokładnie miałam taki skurcz w brzuchu jak na okres przez ... ja wiem... około minuty. Tez nie wiem co to znaczy [emoji53]
 
Ja taki skurcz pamiętam w pierwszej ciąży. Ale to było jednorazowe i trwało około 30 min. Ból nie do wytrzymania. Nie mogłam poprowadzić lekcji. I następnego dnia beta na poziomie 8 i ciąża
 
Artemida i jak ,powtarzałaś test ?

Nie robiłam, jutro jeśli okresu nie będzie to powtórzę. Mam ostatni test i będę go trzymać. Jeśli ma być ciaza to będzie. Nie wyczaruje 2 kresek.

Śniło mi się ze robiłam i ze 2 kreski były. 2 razy ten sam sen w ciągu nocy. Znaczy ze jest odwrotnie. Testowanie nie ucieknie.
 
reklama
Do góry