reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Nie bo to jest problem estetyczny. Moja położna jak przyszła i to zobaczyła stwierdziła że z tym się nic nie da zrobić, że jestem pokiereszowana i już będę po prostu z takim defektem. Chciała żebym wzięła lusterko i ona mi pokaże gdzie poszło nie tak. Powiedziałam tylko że już to widziałam [emoji19]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Niunia ....lekarz bez wyczucia jakiś Cię pociął :/ Jeśli czujesz się z tym źle to chirurg na pewno pomoże ..

Ja byłam na ktg, dużo skurczy przepowiadających, i przez 30 min 6 takich mocniejszym. Mam się układać na boku i leżeć ile wlezie ..+magnez i no-spa. Tętno skacze w granicach normy 150-110
 
reklama
Witam się po pracy. Małpa przylazła planowo :( Kolejna 01.08 :(. Ruszam z clo, ostawie inofem i ziółka jak bedę brała clo? Co myślicie?
Nessi - leż Kochana i odpoczywaj, trzymam kciuki, żeby Malutka troszke jeszcze posiedziała w brzuszku :)
Carmen - super wieści, ciesze się :)
Funia- wyrazy współczucia.
 
Witam się po pracy. Małpa przylazła planowo :( Kolejna 01.08 :(. Ruszam z clo, ostawie inofem i ziółka jak bedę brała clo? Co myślicie?
Nessi - leż Kochana i odpoczywaj, trzymam kciuki, żeby Malutka troszke jeszcze posiedziała w brzuszku :)
Carmen - super wieści, ciesze się :)
Funia- wyrazy współczucia.
Ja tam bralam ziółka przy CLO [emoji4]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 27t1d [emoji594]
 
Niunia ....lekarz bez wyczucia jakiś Cię pociął :/ Jeśli czujesz się z tym źle to chirurg na pewno pomoże ..

Ja byłam na ktg, dużo skurczy przepowiadających, i przez 30 min 6 takich mocniejszym. Mam się układać na boku i leżeć ile wlezie ..+magnez i no-spa. Tętno skacze w granicach normy 150-110
Właśnie to była położna. Cięła na dwa razy i ponoć źle zszyła. A mała ma główkę do okoła w krwiakach plus nad okiem, na czole i nosie. Nic to mam nadzieję że jakoś mi to poskladają a małej w końcu zniknie.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nessi trzymam kciuki żeby mała siedziała jak najdłużej [emoji110][emoji110][emoji110][emoji4]
Majka az cieżko mi sobie wyobrazić, co Ci tam narobili partacze [emoji53] jak tak mozna cos zrobic na odpierd*l [emoji35][emoji35]


____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
 
Nessi trzymam kciuki żeby mała siedziała jak najdłużej [emoji110][emoji110][emoji110][emoji4]
Majka az cieżko mi sobie wyobrazić, co Ci tam narobili partacze [emoji53] jak tak mozna cos zrobic na odpierd*l [emoji35][emoji35]


____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
No jeszcze na obchodzie mówili tylko o jakimś obrzęku i zalecali lud kilka razy dziennie. Wiedziałam że coś jest nie tak. Ani chodzić ani leżeć nie wspominając o siedzeniu ale jak to zobaczyłam to dopiero się przeraziłam.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No jeszcze na obchodzie mówili tylko o jakimś obrzęku i zalecali lud kilka razy dziennie. Wiedziałam że coś jest nie tak. Ani chodzić ani leżeć nie wspominając o siedzeniu ale jak to zobaczyłam to dopiero się przeraziłam.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja siedzieć tez długo nie mogłam. Wstawałam jak kaleka. Jak chodziłam to bolało. Nie zaglądałam tam co prawda, chyba bardziej ze stachu, przed tym co zobacze. Ale najgorsze jest to, ze ja czuje wciąż bliznę, czasem boli, czasem jakby piecze. Dziwne, żeby tyle lat po wciąż to czuć [emoji55] Ale wizualnie to raczej mam wszystko Ok.


____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
 
reklama
Do góry