reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Witam się po pracy. Małpa przylazła planowo :( Kolejna 01.08 :(. Ruszam z clo, ostawie inofem i ziółka jak bedę brała clo? Co myślicie?
Nessi - leż Kochana i odpoczywaj, trzymam kciuki, żeby Malutka troszke jeszcze posiedziała w brzuszku :)
Carmen - super wieści, ciesze się :)
Funia- wyrazy współczucia.

Ja przy clo piłam tez zioła i wiesiołka jadłam [emoji23][emoji23]
Jeszcze żyje. Może odstaw tylko inofem a same zioła pij :) masz te oka sroki nr 3 ?? Bo nie pamietam


16udqqmz5v3uqon5.png




inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
reklama
Sama mogła se tak pipke pociąć , rzeźnik z tej baby. Współczuje bo nie dość ze boli to jeszcze licho wyglada.......


Wonder weź clo od 5-9 dc
Ja brałam rano i wieczorem ale powiem ci ze zdarzyło mi sie przy wieczornej tabletce ze raz miałam odlot [emoji23]
Weź wieczorem po kolacji przed pójściem spać :) jak maja jaja urosnąć to i tak urosną. W końcu to hormonki [emoji110]️[emoji110]️


16udqqmz5v3uqon5.png




inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Wkleję wam wiadomość z fejsa
Same zobaczcie co ja mam za cyrki z ta rodzina [emoji36][emoji36]


Teściu mnie wieczorem podkurwil
Leży w szpitalu poraz kolejny , zle sie czuje a zadzwonił do mnie i sie czepiał ze nie mam mojemu synowi dawać imienia Aleksander bo co to za imię !!!
Wkurzyłam sie i mu powiedziałam , ze tym razem będzie imię polskie czy to akceptuje czy nie a on dalej swoje ze ma sie nazywać jak on, ze mam mu wyświadczyć przysługę i iść na rękę , ze mam se z głowy wybić [emoji36][emoji36]
A najlepsze jest to ze on : Francesco (Franczesko) teściowa Francesca , młoda od szwagierki co tu przychodzi tez Francesca i od mojego męża brata mały tez Francesco a on se ***** życzy kolejnego. Nosz **** mnie strzeli, jak byłam w ciąży z mała to nalegał na jego imię tyle ze dla kobiety i teraz znowu . Najmłodsza szwagierka dała małej na imię Linda a on sie sral ze ta tez ma być Francesca. **** mnie strzela
Pózniej zawolasz kogoś po imieniu i w rodzinie sie 5 osób odezwie bo nie wiadomo o kogo będzie chodziło.
Mówię wam co ja z nimi ***** mam



16udqqmz5v3uqon5.png




inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Nuria ja już tez tym imieniem zygam
Mąż wiedział, ze ja imię wybiorę powiedziałam mu tylko jakie i sie bardzo spodobało .

Mówię Ci, jak nie sraczka to urok z nimi .
Leży chory w szpitalu, bo ma wszędzie przerzuty raka a jemu w głowie wojna o imię.. szok


16udqqmz5v3uqon5.png




inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Ostatnia edycja:
@Carmen24 absolutnie sie nie daj[emoji4]chociaz wiem ,ze sie nie dasz,szkoda tylko Twoich nerowow:/ u nas Tesc ubzdural sobie ,ze nasz pies ma na imie Tara a rzeczywiscie nazywa sie Funia i wmawia to rodzince ,jak mnie to wkur...jak slysze Tara,nosz szlak mnie chce trafic.
A pies ma 6 lat ,takze on juz nie odpusci.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Carmen niunia .... oj uśmiałam się z teścia :) To już nawet w PL nie ma takiego nacisku na imiona z dziada pradziada przekazywane. U mnie teść po dziadku ma Stanisław, mój K na drugie też...jak się urodził Michał to delikatnie mi napomniał: czy nie mógłby mieć tak na drugie ...To powiedziałam : a co jednego ma tylko dziadka w rodzinie ?:p Mój tata miał na imię Wiesław, Jak będzie Wiesław Stanisław to może mieć :p No i zrezygnowali haha :)
Nie daj się ...:)
 
Dziękuję za kciuki .... :) Wczoraj skurcze wieczorem się wyciszyły, teraz z rana znowu zaczęły ale wzięłam magnez i no-spe i czekam :)
 
Nessi mała będzie grzeczna i przystopuje :)
Pamiętaj już bliżej jak dalej [emoji6]
Jeszcze trochę i niunia będzie z Tobą [emoji173]️

Funia a widzisz, ludzie to maja tak nasrane we łbach nawet ze zwierzętami . Kuzwa co jeden to lepszy [emoji23][emoji23]
Śmiać mi sie chce.


Ja imię akurat dałam po moim zmarłym dziadku (19-prawie 20lat nie żyje) ale imię mi sie zawsze podobało bo możesz mówić Olek, Aleks .....
Mam ich dość...ale wiem ze jak mnie podkurwi znowu to zapewne mój mąż go opierdoli... bo na prawdę mój jak sie zdenerwuje to ich wszystkich poprzestawia jak leci w kolejności [emoji23][emoji23][emoji23]

Od października zmieniliśmy mieszkanie, ale wiecie ze już bym chciała zmienić.
Muszę wypad robić z tego osiedla, mam ich dość


16udqqmz5v3uqon5.png




inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Carmen24l dlatego my do końca nie mówiliśmy żeby nikt nam nie narzucał swojego zdania. Najlepiej moja siostra wczoraj zadzwoniła i się pyta czy mała już zarejestrowana. (w niedzielę kończy miesiąc) no to się pyta jakie drugie imię i się zaczęło że co? Dlaczego? Kto wpadł na ten pomysł? Nuż w kieszeni się otwiera. Powiedziałam tylko że pewnie takie nam się podobało i na wet nie chce wiedzieć co jej niby znowu nie pasuje [emoji23] glupia guwniara

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry