reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

ja to jestem ciekawa kiedy na te NFZ mi usg zrobi bo ostatnie miałam w 16tyg :/ ...
a co z tym dzieciaczkiem co się już urodził ok ?
No jeszcze jest zaintubowana ale już się kangurują ....
Ja Ci powiem, że chodzę prywatnie i nic mi to usg nie daje ... dostałam od Niego przez całą ciążę 1 zdjęcie małej, 2 zdjęcia aniołka i 2 zdjęcia szyjki macicy ... 220 zł idzie ...
 
reklama
Fizycznie w miarę doszłam do siebie, już biegam. Gorzej psychicznie, jedyny plus naszego kryzysu taki że nie muszę dopuszczać go bliżej do siebie. Ceny zaczynają się od 4 tys na kontroli tej po 6 tyg mam nadzieję dowiem się czegoś więcej. Boję się jeszcze czy tam coś w środku nie jest nabrojone. Zobaczymy.

Nessi ale patrz ile już trzymacie się w dwupaku. Nie zamartwiaj się tylko ciesz z tego co już udało się osiągnąć. Twoja ciąża od początku jest wysokiego ryzyka ale trzeba wierzyć w tą małą istotkę. Będzie silna i da radę, jak mamusia [emoji6]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
A to się nie mieści w ramach nfz ? Czy ginekolog coś mówił ?
Prywatnie wiadomo - drogo ... ale jeśli masz cierpieć, to lepiej wydać ...
 
Funia- kondolencje :-(

Nessi- leż i odpoczywaj , mnie skurcze tez łapały , a Adaś i tak się nie spieszył , niech jeszcze mała grzecznie sobie pomieszka w brzuszku u mamy :), ja tamte ciąże przeszłam bez problemowo , a w tej co wizyta to jakieś rewelacje ale najważniejsze ze dzidziuś zdrowy

Carmen- gratulacje siusiaka !!!!! No i fajnie będzie parka w domu :-)

Dorcia- ale masz upierdliwych tych teści , w ciąży jesteś , zamiast Cię wspierać cieszyć się to Cię wkurzają :-/ja mam to szczęście ze mieszkamy sami bez rodziców :-)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Boże jaka ja się od paru dni z niczym wyrobić nie mogę , myślałam ze jak nie bede musiała myślec o szkole itd to bede mieć więcej czasu , a dupa wszystko idzie mi tak wolno :-/


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Teście nie wiedzą,że jestem w ciąży i w ogóle nie spieszy mi się żeby im to ogłosić...siedzę w swojej części i nawet nie wchodzę do nich od niedzieli...NeSSi kochana myślę,że mimo wszystko mała jeszcze nie będzie chciała wyjść :) niestety musisz leżeć i maxymalnie wyciszac skurcze...jeśli nie da rady w domu to w szpitalu będzie Wam lepiej...

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A to się nie mieści w ramach nfz ? Czy ginekolog coś mówił ?
Prywatnie wiadomo - drogo ... ale jeśli masz cierpieć, to lepiej wydać ...
Nie bo to jest problem estetyczny. Moja położna jak przyszła i to zobaczyła stwierdziła że z tym się nic nie da zrobić, że jestem pokiereszowana i już będę po prostu z takim defektem. Chciała żebym wzięła lusterko i ona mi pokaże gdzie poszło nie tak. Powiedziałam tylko że już to widziałam [emoji19]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Boże jaka ja się od paru dni z niczym wyrobić nie mogę , myślałam ze jak nie bede musiała myślec o szkole itd to bede mieć więcej czasu , a dupa wszystko idzie mi tak wolno :-/


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Jak się nie wyrabiasz to zwolnij, wtedy stwierdzisz że wcale nie było tak źle [emoji16]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziekuje za wsparcie dziewczyny,tez kiedys slyszalam o teorii ,ze czasem ktos z rodziny musi odejsc zeby ktos mogl sie urodzic,mam nadzieje ,ze Dziadzius czuwa nad nami[emoji4]

@NeSSi trzymaj sie kochana i odpoczywaj duzo a na pewno bedzie dobrze [emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziekuje za wsparcie dziewczyny,tez kiedys slyszalam o teorii ,ze czasem ktos z rodziny musi odejsc zeby ktos mogl sie urodzic,mam nadzieje ,ze Dziadzius czuwa nad nami[emoji4]

@NeSSi trzymaj sie kochana i odpoczywaj duzo a na pewno bedzie dobrze [emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja tak miałam z Lenka ... Październik poronienie - zaczelam brać anty.
Dziadek zmarł 23 grudnia a w styczniu zaszlam w ciąże ....
A teraz pół roku przed moim zajściem zmarł drugi dziadek .
Będzie czuwał nad Wami [emoji8]
[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 27t1d [emoji594]
 
reklama
No jeszcze jest zaintubowana ale już się kangurują ....
Ja Ci powiem, że chodzę prywatnie i nic mi to usg nie daje ... dostałam od Niego przez całą ciążę 1 zdjęcie małej, 2 zdjęcia aniołka i 2 zdjęcia szyjki macicy ... 220 zł idzie ...

Ty a wiesz, ze ja ani jednego zdjęcia od mojego gina nie mam. Robił i se pochował dla siebie
Następnym razem mu powiem ze chce bo Kuzwa 100€ to niemało


16udqqmz5v3uqon5.png




inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Do góry