reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

reklama
Ja niestety poce sie jak prosiak, nie tyle co na twarzy ale pod pachami to masakra, cycki stykają mi się z brzuchem i jak siedzę to musze się podcierać ahahha tak mi pod nimi gorąco. Dzis rano akurat wyczytalam ze w 5 i 6 miesiącu szaleją nadal hormony i wzrasta ilość krwi dlatego tez tak się dzieje. Ja oprocz tego mam caly czas bardzo, bardzo często krwotoki z nosa , ostatnio tak mi leciało ze aż w panikę wpadłam.
Ja to się cała pocę, ręce, stopy, pod cyckami -dramat :/ A twarz jak na złość mam suchą jak ściółka w lesie w upalne dni. Najgorsze są jednak uderzenia gorąca ...mógłby człowiek wtedy skórę dosłownie zdjąć bo ma wrażenie, że nosi futro ...
4 x dziennie prysznic , wieczorem przed snem jeszcze nogi w zimnej wodzie moczę bo obrzęki spać nie dają ...ehh..jeszcze tylko trochę.
Carmen, mówisz krwotoki z nosa ? współczuję ...:/

Lusia a testa roiłaś ?
 
majka_km6 Ty szyłaś rożek ...ile materiału trzeba ? Masz jakiś wykrój ze strony www ? Zostało mi trochę materiał bawełnianego i minky i myślę co by nie dokupić wypełnienia i szczelić z jeden :)
 
majka_km6 Ty szyłaś rożek ...ile materiału trzeba ? Masz jakiś wykrój ze strony www ? Zostało mi trochę materiał bawełnianego i minky i myślę co by nie dokupić wypełnienia i szczelić z jeden :)
Ja sprawdzałam na allegro jakie mają wymiary te do kupienia ale wypełnienie dałam za cienkie, nie był zbyt wygodny w użytkowaniu używam go jeszcze do wznoszenia małej do wózka. I mogłam dać dłuższe paski żepy co by była jakaś regulacja.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja sprawdzałam na allegro jakie mają wymiary te do kupienia ale wypełnienie dałam za cienkie, nie był zbyt wygodny w użytkowaniu używam go jeszcze do wznoszenia małej do wózka. I mogłam dać dłuższe paski żepy co by była jakaś regulacja.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Dziękuję ..zaraz popatrzę .
Lepiej wszyć rzepy czy wstążki ? Co tam wszyłaś ?
 
Dziękuję ..zaraz popatrzę .
Lepiej wszyć rzepy czy wstążki ? Co tam wszyłaś ?
Ja miałam żepy ale one są do dupy wydaje mi się że lepsze wstążki. Ja nie wzięłam też pod uwagę tego że dziecko jest tak malutkie a w tym rożku musi być mocno ściśnięte. Przydałby się materiałowe taśmy do wiązania.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak,
Ja to się cała pocę, ręce, stopy, pod cyckami -dramat :/ A twarz jak na złość mam suchą jak ściółka w lesie w upalne dni. Najgorsze są jednak uderzenia gorąca ...mógłby człowiek wtedy skórę dosłownie zdjąć bo ma wrażenie, że nosi futro ...
4 x dziennie prysznic , wieczorem przed snem jeszcze nogi w zimnej wodzie moczę bo obrzęki spać nie dają ...ehh..jeszcze tylko trochę.
Carmen, mówisz krwotoki z nosa ?
Ja to się cała pocę, ręce, stopy, pod cyckami -dramat :/ A twarz jak na złość mam suchą jak ściółka w lesie w upalne dni. Najgorsze są jednak uderzenia gorąca ...mógłby człowiek wtedy skórę dosłownie zdjąć bo ma wrażenie, że nosi futro ...
4 x dziennie prysznic , wieczorem przed snem jeszcze nogi w zimnej wodzie moczę bo obrzęki spać nie dają ...ehh..jeszcze tylko trochę.
Carmen, mówisz krwotoki z nosa ? współczuję ...:/

Lusia a testa roiłaś ?
Tak,często gęsto je mam ..z mala tez je miałam ale częściej w nocy bo może za suche bylo powietrze..teraz mam je często w dzień i pod wieczór.
Bylam na 10 minut w centrum wymienić dwa staniki, chyba plecy mi tez przytyly ahahhaa
Wiecie co, musze się Wam pożalić
Stale słyszę jakies docinki : Eeeh, ile przytyłaś.. Spuchnieta cos jesteś... I takie różne
Kurde drażni mnie to, bo biorę życie takim jakie jest i jezeli mam bardzo przytyć to tak będzie i nie będę miała na to wpływu. Zresztą jestem w ciąży i mi to nie przeszkadza, na prawdę !!!!!
Liczyłam się z tym, ale jest ktos komu to przeszkadza. Wczoraj na chrzie teściowa jak podlyszala ze przytylam to od razu mnie mierzyla, fajnie ze widziałam wszystko w odbiciu szyb.
Cala ta afera o nic.. A ja tylko 2 kilo przytylam ahahaa


Na chrzcinach bylo fajnie, objadlam się troche a tak to niańczyłam trochę malutka. Wszystkich miałam na dystans. Tylko ze szwagierkami gadalam.

Pamiętacie co wam pisałam o mojej teściowej, mąż ja opierd...to przyszla po mala i wziela ja na godzinkę do parku a potem bylo tak jak mówiłam - slad o niej zaginął.
To bylo do przewidzenia, mój kolejny raz najechal na matkę i powiedzial ze dopóki nie zmieni stosunków do naszej córki to ich będzie bral na dystans i na tym koniec i ze nawet wnuka jej nie pokaże, bo nawet sobie na to nie zasługuje !!!!
Kurde ma rację,wiadomo to matka ale jak ja bym taka matkę miała to sama nie wiem czy bym kontakty utrzymywala...
Wczoraj usiadlam się z dala od nich i spokój miałam, mój ich olewal a nawet się z nimi ani nie przywital ani nie pozegnal...
Najlepsze bylo to ze ta mala od nich dostala wczoraj łańcuch taki gruby za 400 euro a moja mala nic. Czaicie to
To niw jest zazdrość bo od mojej rodziny otrzymała zloto ale wiecie są preferencje a ja ani mój mąż tego nie tolerujemy..
 
Hej laski, ja standardowo wczoraj u teściowej, lało co chwile, okropna pogoda. Dzis ostatni dzień wolnego i teraz 3 dni do pracy. Dzisiaj stertę prasowania mam po tej gładzi, wszystko w szafie zakurzone, musiałam odświeżać. masakra, na szczęście już się uporałam prawie ze sprzątaniem. :)
 
reklama
WP_20170626_11_36_46_Pro.jpg

Spójrzcie, jak mnie wywaliło
Zdjęcie robione z rana :|
 

Załączniki

  • WP_20170626_11_36_46_Pro.jpg
    WP_20170626_11_36_46_Pro.jpg
    145,1 KB · Wyświetleń: 577
Do góry