reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

No też tak myśle a jak te FT3 i FT4 orientujesz się może?

Zapytaj sie Nessi , ona chyba więcej wie


16udqqmz5v3uqon5.png




inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
reklama
Carmen a ty te CLO produkujesz?

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 25t1d [emoji594]
 
Muszę się Wam pozalic...bo już tego znieść nie mogę ...dość często moja teściowa opiekuje się swoim drugim wnukiem...młody ma 4 lata,i jak Tylko przyjeżdża to robi w domu totalny syf,burdel i ciągle słyszę jego krzyk i wrzask...najgorsze jest to,że wszystko jest jego...zabawki mojego Olka jego,pokój jego,wszystko zabiera i ciągle się skarży ze Olek mu zwrócił uwagę...skacze po łóżkach ( nie nawidze tego osobiście) mój Olek to nie chwaląc się bardzo grzeczne ulozone i spokojne dziecko,ale dziś nawet on płakał jak kolejny raz ten mały terrorysta go potraktował bardzo źle...oczywiście babcia traktuje go jakby był jedynym dzieckiem na świecie,karmi go nawet bo on niczego nie weźmie do rąk...młody kupę wali w gacie i jest super,Boże dziewczyny ja mam dość tego dziecka :/

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Muszę się Wam pozalic...bo już tego znieść nie mogę ...dość często moja teściowa opiekuje się swoim drugim wnukiem...młody ma 4 lata,i jak Tylko przyjeżdża to robi w domu totalny syf,burdel i ciągle słyszę jego krzyk i wrzask...najgorsze jest to,że wszystko jest jego...zabawki mojego Olka jego,pokój jego,wszystko zabiera i ciągle się skarży ze Olek mu zwrócił uwagę...skacze po łóżkach ( nie nawidze tego osobiście) mój Olek to nie chwaląc się bardzo grzeczne ulozone i spokojne dziecko,ale dziś nawet on płakał jak kolejny raz ten mały terrorysta go potraktował bardzo źle...oczywiście babcia traktuje go jakby był jedynym dzieckiem na świecie,karmi go nawet bo on niczego nie weźmie do rąk...młody kupę wali w gacie i jest super,Boże dziewczyny ja mam dość tego dziecka :/

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
O matko , a co z rodzicami? Zwróć im uwage może albo uświadom teściową.
 
Do góry