reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Ja to wszystko wiem. To głodzenie sie było taka jakby przenośnią [emoji12] już dawno rezygnuje z wielu rzeczy które uwielbiam czyli chipsy, czekolady, cukru nie używam, jogurty lubie tylko naturalne, kefiry, serki wiejskie, jajka, mięso z warzywami, bez ziemniaków i chleba. Jedna bułka dziennie, a jak zjem makaron to nie jem w ogóle pieczywa. Oj najchętniej to bym sie nazarla wszystkiego naraz plus fast food, zapiła cola i bekla na koniec [emoji23] i jutro chyba to zrobie [emoji6][emoji48]


____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
Regularność posiłków i zróżnicowanie jest ważne, żeby jeść powoli i nie napychać sie na full.
 
reklama
Dobry :) my nad morze jedziemy :D chociaż b na jeden dzień :) w poniedziałek powrót do pracy [emoji20]

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Agnesis niezla lasencja z Ciebie[emoji7] ja tez mam problem zeby teraz schudnąć, mam wrazenie ze pomimo odmawiania sobie roznych rzeczy gorzej tyje[emoji38]

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom

To stare foto, jak miałam talie osy [emoji23] teraz mi brzuch odstaje i nogi mam jak dwie paróweczki [emoji38]


____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
 
Jestem chora jak nic. Umieram [emoji24] muszę sie szybko wykurować, bo przez ponad dwa tygodnie muszę być w pracy choćby sie waliło i paliło [emoji55] bede łykać antybiotyk i chodzić do pracy. Dostałam zadania po koleżance, która idzie na urlop i tylko mi wytłumaczyła co i jak [emoji106]


____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
 
Dobry
Agness kuruj sie, może antybiotyk szybciej załatwi sprawę.
Dorcia ja za tydzień mam jechać albo nad morze albo do parku wodnego ale z ta bebzą nie będę mogła nawet poszaleć [emoji13][emoji13]


Właśnie wstałam, zaraz idę na rynek z mała po kurczaka z rożna haha
Pózniej ogarnę cała chałupę, wypoleruje marmur i spadam spać. Starego dziś ani jutro nie ma bo ma targi wiec chałupa nasza [emoji12][emoji12]
Wieczorem chciałam skoczyć do restauracji bo mam chęć na coś a nie wiem co bym zjadła


16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Dobry
Agness kuruj sie, może antybiotyk szybciej załatwi sprawę.
Dorcia ja za tydzień mam jechać albo nad morze albo do parku wodnego ale z ta bebzą nie będę mogła nawet poszaleć [emoji13][emoji13]


Właśnie wstałam, zaraz idę na rynek z mała po kurczaka z rożna haha
Pózniej ogarnę cała chałupę, wypoleruje marmur i spadam spać. Starego dziś ani jutro nie ma bo ma targi wiec chałupa nasza [emoji12][emoji12]
Wieczorem chciałam skoczyć do restauracji bo mam chęć na coś a nie wiem co bym zjadła


16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
Bebzunek będzie unosić Cię na wodzie :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry

Ja jak się odchudzam to najlepiej na mnie działa ruch , a jak jeszcze dodaje do tego zdrową dietę to efekty mam już po 2 miesiącach , ale teraz mam lenia :-D

Nuria - my tam prawie nigdy meczy nie oglądamy , ale dziś idziemy na grila wiec pewnie oglądanie meczu będzie

Dorcia - oddychaj tam jodem na morzem , o pracy nie myśl :-)

Agnesis - twój to taki słodziak był z tej foty z przedszkola :-), fajnie wyglądałaś :-)tez kiedyś byłam taka szczupła .. a tam może kiedyś znowu bede :-), antybiotyki pomogą , jak koleżanka idzie na urlop to będziesz zawalona robotą , że zapomniesz ze chora jesteś :-)

Carmen - a No targi , mój tez mi powiedział że dwa dni będzie po nocach niedostępny i zaznaczył , proszę mi nie przeszkadzać :-/

Miłego dnia





Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dzień dobry, ja organizuje jakieś śniadanko, jak na razie u mnie brzydko - pada.
Agness - to masz wyzwanie, dużo zdrówka życzę, żebyś na spokojnie dała radę w pracy.
Dorcia - wypoczywaj, nawet jeden dzień to fajna odskocznia :)
 
reklama
Taa dziewczyny w diecie/zdrowym odzywianiu wazna jest regularnosc i wartosciowosc posilkow[emoji4]

Dorcia ale Wam dobrze,korzystajcie z pogody[emoji4]
My mielismy jechac za 3 tygodnie nad morze ale w tej sytuacji niewiadomo co z tego bedzie[emoji58]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry