reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

reklama
Duży masz ogród? Ja musze swoj warzywny wyplewic, ale nie mam czasu ba razie[emoji53] a taki zarosniety już jest, gorzej niz moje nogi zimą[emoji23]

Sent from my LG-H340n using Forum BabyBoom mobile app
No troche jest tego, wiesz jak to jest z ogrodem, zrobisz jedno to kolejne zarośnie i tak w kółko albo nie ma pogody, żeby plewić tak jak było przez większość maja.
 
Oo Boziu
Niektórzy myla sie z powołaniem
Co za drań pierd*lony !!!!
Wiadomo, ze ty już sama sie na nic nie nastawiasz , No ale bez przesady . Mógł to wszystko troszkę ładniej i delikatniej obrać w słowa
Słuchaj ja tez byłam na 1usg w 5+1 i tez mi powiedział, ze nic nie widać i żeby powtórzyć za 2-3 tyg. No ale mój gin powiedział to spokojnie.
Nie przejmuj sie i nie stresuj . Jesteśmy z Tobą
Zreszta ciąża ciąży nierówna każda rozwija sie na swój sposób.
A co do cycków to mnie od niedawna zaczęły bolec wiec to nieprawda ze musza być nabrzmiałe od samego początku. Co on pier*oli za głupoty [emoji36]


16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Witajcie

U mnie dzis 1 dc
Ale powiem Wam ze po odstawieniu wszystkich lekôw i suplementôw tak mi jakoś lepiej
Ten cykl tez jeszcze odpuszczamy, a potem zobaczymy jak sie sytuacja rozwinie [emoji2]

Funia trzymam kciuki [emoji110]
Co do piersi to ja całą ciąże nie miałam ani obrzmiałych ani bolesnych
Gdyby to miał być wyznacznik ciąży to ja w ciąży nie byłam a córka w tym roku 6 lat skonczy
Będzie dobrze
Pamiętaj
POZYTYWNE MYŚLENIE PRZYCIĄGA POZYTYWNE ZDARZENIE [emoji106]

********************
"Na najważniejszych skrzyżowaniach życiowych nie stoją żadne drogowskazy "
 
Mania[emoji7] jak w pracy, w domu? Urlop jakis planujecie?[emoji5]

Sent from my LG-H340n using Forum BabyBoom mobile app
Kochana na swoim nie ma urlopu [emoji6]
Teraz mam w czerwcu egzaminy w szkole i panstwowe wiec na tym sie skupiam
Potem zobaczymy, mam pewne plany zawodowe, ale nie chce zapeszac [emoji16]
A w domu ogólnie w miare ok
Teściowa konczy rafioterapie, wszyatko przebiega bez przeszkôd więc musi być dobrze
A z mężem to tak różnie się układa, ale tak to jest jak sie tez razem pracuje, problemy z domu i pracy sie przenikaja
Ale damy radę, musimy [emoji123][emoji123]

********************
"Na najważniejszych skrzyżowaniach życiowych nie stoją żadne drogowskazy "
 
Mania a no tak , wypadlo mi to z glowy ze masz egzaminy niedlugo. Tez mam juz od polowy czerwca, i na sama mysl mnie brzuch boli.

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
No ja zaczynam już w ten weekend [emoji52]

********************
"Na najważniejszych skrzyżowaniach życiowych nie stoją żadne drogowskazy "
 
Mamy piękna burze znowu. Az mi kiecka fruwa jak na balkonie stoję. Co za ulga [emoji2]
Mania ja po odstawieniu wszystkich leków, nawet nie mam plamien przed @. Zawsze 5-6dni przed @ już plamilam, a teraz 1 dzien przed sluz taki różowy i zaraz dostaje @.


____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
 
reklama
Cos watpie w ta moja ciaze pms i tyle szyjka wysoko tempka dalej wysoka wiec czekam dalej. Moze i lepiej bo oduscilam cykl mi sie popieprzyl rzucam to clo i lutke w cholere
 
Do góry