reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Dobry ...

Agnes a daj spokój,znowu skwar będzie [emoji26] choć lekki wiaterek jest [emoji6]

Ness miłego [emoji6] a młody też krew będzie upuszczal czy do Endo idziecie ?

Carmen dobrze ze klimke masz ...

Lusia ile do terminu ?

Ja dziś powinnam mieć a więc sobie siurnelam na plastik - jak zwykle nic z tego ... no może na upartego jakiegoś cieniuszka by się człowiek dopatrzyl więc lipa ..


Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Pokaż testa :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Pokaż testa :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
Hehe chciałabym ale uwierz mi ze nie ma na co patrzeć poprostu po wyschnięciu się odbarwilo a poza tym jestem w pracy więc go nie mam [emoji4] dziś przyjdzie @ jak w zegarku mówię ci

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
 
Hehe chciałabym ale uwierz mi ze nie ma na co patrzeć poprostu po wyschnięciu się odbarwilo a poza tym jestem w pracy więc go nie mam [emoji4] dziś przyjdzie @ jak w zegarku mówię ci

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Ej no...Ja wypatrze :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hejka!
Luśka a zeszły cykl ilu dniowy miałaś? Przecież jakbyś miała cykle 21/22 dni to by było coś nie halo.
Mi jedna babka zbadała piersi pierwszy raz w życiu jakoś koło 7/8tc. Z tego co kojarzę to te badanie jest jak z dentystą zalecane ale nawet nie wpisywane jeśli chodzi o ciążę.
U nas w końcu trochę się ochłodziło. Zaraz lecę z psem do fryzjera i na zakupy. Chyba muszę też się gdzieś zapisać bo ten pies teraz będzie wyglądał lepiej ode mnie hehe
 
Dobry ...

Agnes a daj spokój,znowu skwar będzie [emoji26] choć lekki wiaterek jest [emoji6]

Ness miłego [emoji6] a młody też krew będzie upuszczal czy do Endo idziecie ?

Carmen dobrze ze klimke masz ...

Lusia ile do terminu ?

Ja dziś powinnam mieć a więc sobie siurnelam na plastik - jak zwykle nic z tego ... no może na upartego jakiegoś cieniuszka by się człowiek dopatrzyl więc lipa ..


Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Nie chcesz sie podzielić cieniuszkiem ?? Ja je lubię


16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Hej, u mnie popadało nad ranem całkiem sporo i wieje mocno teraz. Całe szczęście, tak sucho było. DZisiaj w planach sprzątanie i ogarnianie chałupy. Jajniki mnie bolą, bardziej wieczorem. Zobaczymy.
 
Kobietki ale to nie ten cieniuszek ... dziś będzie @ czuje to niestety [emoji58]

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
 
Kobietki ale to nie ten cieniuszek ... dziś będzie @ czuje to niestety [emoji58]

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Może nie przyjdzie wredota jedna


Ja dziś rano pisałam do gina bo od dłuższego czasu mam pieczenie i zarazem swędzenie na całym brzuchu . Na dekolcie , na karku o niekiedy na nogach.
Cholestaza to nie może być bo ponoć atakuje w 3 trymestrze.
Możliwe ze jakiś tam liszen ciążowy lub coś tam jeszcze przez winę hormonów......zobaczę co mi odpisze ....


16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Może nie przyjdzie wredota jedna


Ja dziś rano pisałam do gina bo od dłuższego czasu mam pieczenie i zarazem swędzenie na całym brzuchu . Na dekolcie , na karku o niekiedy na nogach.
Cholestaza to nie może być bo ponoć atakuje w 3 trymestrze.
Możliwe ze jakiś tam liszen ciążowy lub coś tam jeszcze przez winę hormonów......zobaczę co mi odpisze ....


16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
O jej oby coś zaradził. Biedna Ty.
 
reklama
Może nie przyjdzie wredota jedna


Ja dziś rano pisałam do gina bo od dłuższego czasu mam pieczenie i zarazem swędzenie na całym brzuchu . Na dekolcie , na karku o niekiedy na nogach.
Cholestaza to nie może być bo ponoć atakuje w 3 trymestrze.
Możliwe ze jakiś tam liszen ciążowy lub coś tam jeszcze przez winę hormonów......zobaczę co mi odpisze ....


16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
Cholestaze miałam z młodym w ciąży! Dramat to był ... a jak urodziłam to jak ręka odjol [emoji6] a drapalam się normalnie zmywakiem do garów bo nie szło wytrzymać![emoji23]

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry