reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Ja mam alergie 10 miesiecy w roku wiec zima to dla mnie zbawienie taka mrozna ja mam astme wiec deszcz jest dla mnie wybawieniem
 
reklama
Moj lekarz jest na tacierzynskim,wraca za 3 tygodnie,wczoraj zostal ojcem.
A ten to jest z-ca ordynatora u nas w szpitalu,moja przyjaciolka do niego chodzi.

@NeSSi moja przyjaciolka tez mi tak powiedziala,ze nieplodnosc wtorna to wlasnie pary ,ktore juz maja dzieci a teraz nie moga.

Znalazl mi tez torbiel niecale 3 cm,w pierwszej ciazy tez mialam.
Niech juz wraca moj Doktorek bo normlanie ryczec mi sie chce.

@Nuria nie ide kochana na bete,nie chce sie stresowac,pechrzyk jest w macicy i to bylo dla mnie wazne a teraz i tak co ma byc to bedzie [emoji4]
Nie chce siw kluc ,a poza tym i tak mam sporo wydatkow,a dwie bety,zeby sprawdzic przyrost to juz 60zl
Dziekuje[emoji5]

Wiecie ja sie absolutnie na nic nie nastawialam,nie pierwszy raz jestem w ciazy i wiem,ze na zarodek nie bylo co liczyc,ale po co te dolowanie to nie wiem.
Przeciez wiadomo,ze kobieta po dwoch poronieniach na nic sie nie nastawia,jedynie wierzy


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Z doświadczenia Ci powiem, że ordynatorami zostają czyjeś pociotki, których wiedza kończy się w latach 60/70 ątych i nie mają pojęcia bladego o problemach w ginekologii we współczesnym świecie. I absolutnie nie ma co liczyć na odrobinę empatii ..
 
@NeSSi i tu by sie twoja opinia zgadzala,facet ma jakies 60 lat wiec moze zatrzymal sie na tym czego na studiach go uczyli.

W dodatku chyba jakis zbokol serio,wyobrazcie sobie,ze moja jedna przykaciolka chodzi do niego cala ciaze i nigdy nie badal jej piersi.
W piatek byla u niego moja druga przyjaciokka tez w zastepstwie za tego na urlopie i jej tez kazal pokazac cycki[emoji23][emoji23][emoji23]
Jak mi powiedzial ,ze mam sie rozwbrac od gory to sie smialam sama do siebie[emoji12]
Nie wiem jakie kryteria trzeba spelnic zeby mistrz dotknal cyckow[emoji16]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@NeSSi i tu by sie twoja opinia zgadzala,facet ma jakies 60 lat wiec moze zatrzymal sie na tym czego na studiach go uczyli.

W dodatku chyba jakis zbokol serio,wyobrazcie sobie,ze moja jedna przykaciolka chodzi do niego cala ciaze i nigdy nie badal jej piersi.
W piatek byla u niego moja druga przyjaciokka tez w zastepstwie za tego na urlopie i jej tez kazal pokazac cycki[emoji23][emoji23][emoji23]
Jak mi powiedzial ,ze mam sie rozwbrac od gory to sie smialam sama do siebie[emoji12]
Nie wiem jakie kryteria trzeba spelnic zeby mistrz dotknal cyckow[emoji16]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Czuj sie wyróżniona [emoji23]


____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
 
@NeSSi i tu by sie twoja opinia zgadzala,facet ma jakies 60 lat wiec moze zatrzymal sie na tym czego na studiach go uczyli.

W dodatku chyba jakis zbokol serio,wyobrazcie sobie,ze moja jedna przykaciolka chodzi do niego cala ciaze i nigdy nie badal jej piersi.
W piatek byla u niego moja druga przyjaciokka tez w zastepstwie za tego na urlopie i jej tez kazal pokazac cycki[emoji23][emoji23][emoji23]
Jak mi powiedzial ,ze mam sie rozwbrac od gory to sie smialam sama do siebie[emoji12]
Nie wiem jakie kryteria trzeba spelnic zeby mistrz dotknal cyckow[emoji16]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Kurde mi nigdy gin cycków nie badał ... :) W sumie to i nie ma co
upload_2017-5-30_20-9-12.png
 

Załączniki

  • upload_2017-5-30_20-9-12.png
    upload_2017-5-30_20-9-12.png
    962 bajtów · Wyświetleń: 322
No mi tez nigdy [emoji23]nawet kiedys pytalam takiej babki czy mi zbada i powiedziala,ze mam sama sobie zbadac albo isc do poradni sutka czy jakos tak
Ale pomacal a ja bynajmniej wiem,ze sa zdrowe [emoji12][emoji12][emoji12]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Witam się, nadal czekam na @. Dziś kolejna nocka - na szczęście dzis nie jest już tak gorąco :) Wczoraj na odlewni mieliśmy 42 stopnie :errr: w nocy się "ochłodziło" do 33... Masakra nie wiem czy ja wytrzymam takie warunki jak już będę w ciąży. Trzeba będzie wytrzymać do 12 tyg
 
reklama
Kurde mi nigdy gin cycków nie badał ... :) W sumie to i nie ma co Zobacz załącznik 808600

MI badali w szpitalu i gin robiła mi usg piersi :) mówiła że jeśli jeszcze nie miałam to wypadałoby zwłaszcza, że moje są dość sporych rozmiarów :) już teraz noszę staniki od mojej bratowej po jej 1 ciąży bo jej "zbywały"
 
Do góry