reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Nuria- ale uzbierałaś kart hehe , mój mały rośnie i rośnie , przyplątał nam się katarek i odejść nie chce

Bum- twój teraz będzie chodził bardziej nerwowy przez tą robotę że może ją stracić

Mój na buty tez sporo wydaje ale tylko na buty reszta może być za grosze :-) No i chodzi w nich lata .

Luska- a może się @ nie pojawi ;), mąż skarb ale mój ma podobnie

Anula- ja latam na szmacie i ciagle mam brudno :-/

Wonderful- ja lubię prasować mogę Ci wyprasować

Robiłam Adasiowi usg bioderek i wszystko oki, jest to teraz obowiązkowe ale nie refundowane :-/


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja w sumie też lubie, oglądam sobie zawsze coś przy okazji :)
 
reklama
@Nuria super bylo,30stopni a tu snieg padal jak przylecielismy grrr[emoji4]
5-6 dni to juz wyczekuje[emoji5]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Nati nic się nie martw u mnie też wieczny sajgon [emoji23]
Moje dziecko do mnie dziś dzwoni i mówi że posprzatal dom i podłogi umyl ! Więc pytam jak ? On ze normalnie " mopem " a za chwilę mówi że jak wrócę to muszę mu odkurzacz jeszcze wyjąć bo sam nie ściągnie-przerazona byłam [emoji23] efekt nie był zły....

Nuria rzuć jakimś pozytywem bo dawno nie było [emoji6]

Funia a to wypoczelas co? ...zazdroszczę....

Ness jak się czujesz kangurku [emoji6]?

Bum a weź haha ...bierz starego w obroty ,laba dla niego się skończyła ;) brzusio rośnie?

Carmen jak w domu ? Samopoczucie jak tam?

Lusia to teraz stymulacja do iui ?

Wonder dobrze ze łagodna [emoji58]

Agnes oby pogoda dopisała bo impreza poważna [emoji6]

Nuria nie podchodzimy ...bo oczywiście całe życie mam pod górkę [emoji21]

Majka jak tam?

Arte jak sytuacja?

Dorcia?

Rene widziałam na fb dziewczynki- cudaaa [emoji7]

Mam nadzieję że nikogo nie pominelam- nie chciałam! [emoji6]


Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
 
Anulka u mnie ok jakoś się tocze.
A co te twoje dziecko chciało od Ciebie? Mój teraz współpracuje jak tralala bo chce patyczaka [emoji23]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Anula znowu pod górkę? [emoji20] a za ile możecie podejść?
Pogoda to ogólnie mogłaby być jakas wiosenna, bo zimni mi ciagle, a jeszcze zmokłam z psem na spacerze i wyklinam ta majowa pogodę [emoji37]


____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
 
Majka karta do sklepu gogle pley była Na celowniku [emoji23]

Agnes doktorek zrobił usg i mówi ze na bank jestem po ovu bo płyn,bla bla bla ale jak nigdy nie mialam torbieli ani nic tego typu okazało się że albo mam.torbiel 17 mm albo powolnie dojrzewajace jajeczko drugie i nie dał stymulacji a mówi z na naturalnym cyklu bez sensu ... więc jakby niby nic jednak mimo super badań jakieś ***** stanęło mi na przeszkodzie - skrzydła mi pościelo i ręce opadły.. czuję się jak w czarnej dupie .. więc dziś jakoś 10 dc i czekam do następnej@ dla rozrywki biorę donga [emoji23]

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
 
@anula oj tak[emoji4]baterie naladowane[emoji4]

Masz 10 dc i 17 mm jajeczko ,dobrze rozumiem?jak tak to dobrze przeciez jeszcze ma czas[emoji4]
Ja raz tak przekreslilam cykl a w nim zaszlam.
Jajo mialo juz 24 mm i myslam ,ze nie peknie a jedank peklo w 16 dc


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@anula oj tak[emoji4]baterie naladowane[emoji4]

Masz 10 dc i 17 mm jajeczko ,dobrze rozumiem?jak tak to dobrze przeciez jeszcze ma czas[emoji4]
Ja raz tak przekreslilam cykl a w nim zaszlam.
Jajo mialo juz 24 mm i myslam ,ze nie peknie a jedank peklo w 16 dc


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Nie kochana hehe było ok 4-6 dni przed @ ... jakoś tak a teraz ciul wie co tam się dzieje [emoji6]

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
 
@anula aha[emoji58]mam nadzieje,ze twoje jajeczko juz powoli startowalo na nastepny cykl[emoji16]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Nuria- ale uzbierałaś kart hehe , mój mały rośnie i rośnie , przyplątał nam się katarek i odejść nie chce

Bum- twój teraz będzie chodził bardziej nerwowy przez tą robotę że może ją stracić

Mój na buty tez sporo wydaje ale tylko na buty reszta może być za grosze :-) No i chodzi w nich lata .

Luska- a może się @ nie pojawi ;), mąż skarb ale mój ma podobnie

Anula- ja latam na szmacie i ciagle mam brudno :-/

Wonderful- ja lubię prasować mogę Ci wyprasować

Robiłam Adasiowi usg bioderek i wszystko oki, jest to teraz obowiązkowe ale nie refundowane :-/


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Pojawi sie test negatywny wiec czekam na @
 
Do góry