reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Melduję z pracy ze wyniki moje są ok :) jestem zdrowa :) mimo to mój biedny Jaś umarł :( na pewno od pozytywnego testu mimo wszystko dostanę clexane + acard :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
Dobre wieści... ja zaraz ruszam -trzymajcie kciuki

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Co za feralny dzien nie moge znalezsc sobie miejsca wszystko leci mi z rak do tego owulka dzis tak bolamnie jajniki wiec popracujemy troszke w piatek lutl i w piatek jade do babci umowiona jestem juz z mama i siostra cioteczna
W sobote mamy wesele tzn ja mam psiapsiuly mojej swiadkowej i nie wiem co robic myslami jestem z babcia kazdy telefon to lek ze cos sie dzieje z babcia nocka nie przespana od 5 na nogach nie mam sily juz plakac mi sie chce caly czas stracilam juz dziadkow od strony mamy najpierw dziadek potem babcia rak mieli 64 i 68 lat jak umarla babcia mialam depresje tak za nia tesknie[emoji54] dziadka od strony taty nie poznalam zmarl mlodo nie bylo mnie jeszcze na swiecie wiec zostala mi tylko babcia jest mi trudno bo mieszkalam z nia tyle lat. Gasnie z dnia na dzien wiem ze musze byc dzielna bo mam juz rodzine swoja ale ciezko mi od 3 miesiecy szpital dom to strasznie dlugo przepraszam ze wam sie tu wyzalam ale nie mam z kim pogadac maz w pracy wiec jestem sama
 
Ostatnia edycja:
@Dorcia super ,ze wszystko oki[emoji4] a co badalas oprocz mthfr?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Kochana jeszcze zespół antyfosfolipidowy i nic poza tym :) i lekarz stwierdził,że nic badać już nie będziemy :)
@Dorcia super ,ze wszystko oki[emoji4] a co badalas oprocz mthfr?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Kochana nic poza tym :) i lekarz stwierdził,że nic badać już nie będziemy :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Anula gdzie jesteś?? [emoji848]
Czy moze my o czymś nie wiemy [emoji57][emoji14]


____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
 
reklama
Do góry