reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Ja mialam dzis miec wizyte u endo ale mi odwolali[emoji58] dopiero za 2 tyg endo wroci ze zwolnienia i bede mogla sie zapisac. I tak pozno zadzwonili, bo ja wizyte mialam miec na 17 a telefon dostalam pol godz temu dopiero

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nuria ty cipooo!!!
Dziękuję za przesyłkę ale aż mi glupio! Ty to masz pomysły, żebyś widziała minę moich dzieci jak otworzyłam paczkę [emoji23] [emoji23][emoji23]
Nawet nie wiesz jak mi poprawiłaś chumor jeszcze w tak okropnym dniu [emoji16]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mialam dzis miec wizyte u endo ale mi odwolali[emoji58] dopiero za 2 tyg endo wroci ze zwolnienia i bede mogla sie zapisac. I tak pozno zadzwonili, bo ja wizyte mialam miec na 17 a telefon dostalam pol godz temu dopiero

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
Nuria ja mam w lipcu wizyte u endo dwa tygodnie to nie dlugo
 
Paskudna pogoda nawet nie wychodze dzis z domu jutro rano pobudka jade do szpitala i w sobote na 9 mam fryzjera napiety grafik ale dam rade
 
Lusia no niby nie dlugo, ale myslalam ze szybko pojdzie skoro to prywatnie. No ale i takie sytuacje bywaja.
Poczekam.
Jak z babcia?
Ja juz mam dosc tej pogody, dobrze ze w szklarni sobie warzywka posialam bo nic bym nie miala przez ta pogode.
Ponoc caly maj ma byc jeszcze tak zimno[emoji47]
A my idziemy 26 na komunie, ktora bedzie w ogrodzie...taa ciekawe co zrobia jak pogoda nie dopisze

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lusia no niby nie dlugo, ale myslalam ze szybko pojdzie skoro to prywatnie. No ale i takie sytuacje bywaja.
Poczekam.
Jak z babcia?
Ja juz mam dosc tej pogody, dobrze ze w szklarni sobie warzywka posialam bo nic bym nie miala przez ta pogode.
Ponoc caly maj ma byc jeszcze tak zimno[emoji47]
A my idziemy 26 na komunie, ktora bedzie w ogrodzie...taa ciekawe co zrobia jak pogoda nie dopisze

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
Wyniki sa zle jest pod respiratorem lekarze walcza czekamy na cud ma infekcje grozi jej sepsa ja ledwo wyszlam z sepsy mialam zakazenie po operacji lezalam miesiac na oiomie wiec modle sie oby to nie byl poczatek sepsy
 
Ostatnia edycja:
reklama
Pogoda jest zmienna nuria wiec nie ma co wrozyc prognozy dlugoterminowe sa do dupy nic im sie sprawdza dwa trzy dni to jeszcze tak ale nie dalej te fronty przetaczaja sie tak szybko ze mamy pogode dynamiczna i zmienna[emoji5]
 
Do góry