reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Bum pierogi mrożę surowe, wykładam szufladę w zamrażarce papierem do pieczenia, układam luźno, a jak przymarzna to do woreczków pakuje [emoji4]


_________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
 
reklama
Witam się po wizycie u Gina.

Na prawym jajniku 2 większe pęcherzyki. Jeden ma 9,5 drugi nie pamiętam ale też coś koło tego, także będą 2 do pęknięcia. Następna wizyta w czwartek. Nadal biorę zastrzyki 50j. Endo coś koło 7,5 mniej więcej, ale to u mnie cały czas dobrze stoi

Cierpliwość może i jest gorzka, ale jeśli Ci jej starczy, jej owoce będą słodkie i pachnące...
 
Ugotowanych nie zamroze?


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Króliczek 2.10.2017 - 11t6d [emoji235]
 
Tynka wyslij mi na priv swoj adres, chyba ze mam na swoj zamawiac i pozniej Ci wyslac? Jak tam chcesz w sumie[emoji6]
Carmen ale slodziak. A jak sie nazywa?[emoji6]

Dziewczyny czy gin na nfz da mi skierowanie na jakies badania? Choćby podstawowe? Np tarczyca?

"Wstaję, robię niesamowite rzeczy i idę spać..."
Tak mi dala na komplet badan
 
Ja mroze zawsze gotowane, bo jak zamroze surowe to mi zawsze się posklejaja[emoji23]

No to pewnie nie przepisze[emoji52]

"Wstaję, robię niesamowite rzeczy i idę spać..."
 
reklama
Witam się po wizycie u Gina.

Na prawym jajniku 2 większe pęcherzyki. Jeden ma 9,5 drugi nie pamiętam ale też coś koło tego, także będą 2 do pęknięcia. Następna wizyta w czwartek. Nadal biorę zastrzyki 50j. Endo coś koło 7,5 mniej więcej, ale to u mnie cały czas dobrze stoi

Cierpliwość może i jest gorzka, ale jeśli Ci jej starczy, jej owoce będą słodkie i pachnące...
No i widzisz
Teraz sie ino bzykaj.[emoji1][emoji1][emoji1][emoji1][emoji1][emoji106][emoji106][emoji106][emoji106][emoji106][emoji106][emoji106][emoji106][emoji106]

Inviato dal mio EVA-L09 utilizzando Tapatalk
 
Do góry