reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Hejka

Carmen ja widziałam serduszko w 6+0 i akurat u mnie pokazało ten sam termin z USG i OM, jest to bardzo dziwne bo miałam późno owu i myślałam, że ciąża będzie z tydzień młodsza.
Jeśli chodzi o stanik to mnie pasuje najbardziej zwykły sportowy, w pepco kupowałam za 8 zł chyba. Mam wielkie cycki i chyba problem odparzeń będzie mnie dotyczył, bo jak zdejme stanik to mi cycki na brzuchu leżą:-( chętnie Ci oddam po pół kg z każdego.

Nessi pewnie już płeć będzie widoczna jak się dzidziuś ładnie ustawi:-) aneks kuchenny podoba mi się bardzo. Uwielbiam takie jasne kolory. Super wyszło!

Nuria miłego dnia:-) fakt pogoda nie rozpieszcza:-/ ja miałam rano przymusowy spacer i tak zmarzłam i zmokłam ech...brak słów.

Majka śliczny rożek:-) rozkręcasz się bardzo!

Nati jak tam kochana?

Dorcia uuuu ale się działo w sypialni na pewno:-) oby to zaowocowało!
Dawaj te pół kilo na cyca [emoji1][emoji1]

Inviato dal mio EVA-L09 utilizzando Tapatalk
 
reklama
Carmen jak widzisz nie ma sprawiedliwości na świecie. Ja mam wielkie i źle, ty masz małe i źle:-) kobiecie nie dogodzi he he he.

Nati ale Adaś uparty:-) wczoraj urodziła moja koleżanka. Termin miała na 31 marca.
 
Spojrzcie co przyszlo dla mojego niunka [emoji1][emoji1]
Co prawda teraz juz jest goraco ale na przyszly rok bede miala [emoji4]
7916d5aa1cc4b70b00b7da1ec21c808f.jpg
4eb47c0d541ec2fb98de78188416c2de.jpg


Inviato dal mio EVA-L09 utilizzando Tapatalk
 
Tynka wyslij mi na priv swoj adres, chyba ze mam na swoj zamawiac i pozniej Ci wyslac? Jak tam chcesz w sumie[emoji6]
Carmen ale slodziak. A jak sie nazywa?[emoji6]

Dziewczyny czy gin na nfz da mi skierowanie na jakies badania? Choćby podstawowe? Np tarczyca?

"Wstaję, robię niesamowite rzeczy i idę spać..."
 
Hej kochane , ale zescie od rana naprodukowaly [emoji33]

Mi jakoś od rana duszno, byłam w sklepie i dziś zaczne produkcje pierogow jk ostatnio u agnesis [emoji38]
Z kapusta , mielonym i pieczarkami a co tam [emoji5]

Nuri na tarczycę da rodzinny , mi gon z nfz dal tyko na prolaktyne - resztę musialam sama robić i płacić - chyba , ze do endo się dostaniesz na nfz to on ma wszystlo może dać, ale u mnie kolejki to pol roku do niego..

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Króliczek 2.10.2017 - 11t6d [emoji235]
 
Tynka wyslij mi na priv swoj adres, chyba ze mam na swoj zamawiac i pozniej Ci wyslac? Jak tam chcesz w sumie[emoji6]
Carmen ale slodziak. A jak sie nazywa?[emoji6]

Dziewczyny czy gin na nfz da mi skierowanie na jakies badania? Choćby podstawowe? Np tarczyca?

"Wstaję, robię niesamowite rzeczy i idę spać..."
Nazywa sie Pepe :)

Inviato dal mio EVA-L09 utilizzando Tapatalk
 
Carmen jaki słodziaczek w golfiku z twojego piesia!

Nuria priv, a jeśli chodzi o badania to lepiej do rodzinnego wbijaj, jak dobrze zagadasz to może da ci jakiś pakiecik hormonów. W końcu za coś się te składki opłaca.
 
reklama
Witajcie dziewczyny [emoji16]

Wzięłam dziś 1-wszą tabletke clo i niech się dzieje co chce
Choć nie powiem, wahałam się [emoji52]

Dorcia no pogoda paskudna
I co prawda ja czarownica z Łysej Góry ale takich mocy nie posiadam [emoji12][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] by przegonić deszcz

Carmen trzymam kciuki za wizytę [emoji110][emoji110]

Bum, Nessi za Wasze przysz/otygodniowe oczywiście też [emoji110][emoji110]

Ja mam dziś wolne i chyba zrobie prawdziwe wolne pod kocem [emoji16]





*************
Po minionych złych deszczach i burzy,powracają burze i złe deszcze, ale ciągle nadzieja mi wróży, że to czego czekam, przyjdzie jeszcze.
Czuję w kościach,że zaskoczysz :D

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry