reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Wonde mieszanka 3

1488802805-aaaaaa.png


[emoji171][emoji169][emoji172][emoji170][emoji171][emoji169][emoji172][emoji170][emoji171][emoji169][emoji172]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Fasolek [emoji271] październik 2017
9t6d [emoji235]
Dziękować dobra Kobieto :)
 
reklama
yhym to nie wiem co o tym myśleć, podejrzenie cyklu nie zaszkodzi. I szukam tej rozpiski z ziółkami i nie mogę znaleźć, Carmen chyba wstawiała. A co jade też z ziółkami :D
Za bolące piersi i nawet mdłości, odpowiada wzrost progesteronu. Po pęknięciu jajeczka to chyba normalne. Mierzyłaś progesteron ? Może masz za wysoki i stąd objawy ?
 
Mnie cyce bolaly przy wyższej prolaktynie [emoji52]

[emoji171][emoji169][emoji172][emoji170][emoji171][emoji169][emoji172][emoji170][emoji171][emoji169][emoji172]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Fasolek [emoji271] październik 2017
9t6d [emoji235]
 
''Utrzymujący się dłużej ból w okolicy jajników może być spowodowany powstaniem torbieli jajnika, zwykle o charakterze łagodnym, czynnościowym (torbiel ciałka żółtego, torbiel pęcherzykowa). Zmiany te zazwyczaj ustępują samoistnie w przeciągu 1-2 cykli.''
 
Tak zapiszę się. Ktoś dzieś pisał o LUF - niepękającym pecherzyku i może dlatego mnie od owu do @ ćmią te jajniki i mam te ciażowe objawy, musze pogadać o tym z ginem. Teraz po tej biochemicznej i przesunięciu owu, @ przyszła planowo.
Na drugim watku laski pisaly o tym niepekaniu...

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bum- płacz jak chcesz ja dziś beczałam , bo poparzyła lekko sobie brzuch garnkiem jak robiłam zupę i oczywiscie panika że pewnie Adasiowi coś zrobiłam :-/

Nessi- ja już sobie mowię że tylko jak zakończę karmienie to pare litrów piwa / drinki , a maż mnie będzie z podłogi zbierał:-D


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja zamówiłam sobie 3 testy, chociaz nie wiem po co
Tym razem co innego i z terenu wloch ;) dojdzie korierem

Poszlam tez kupic 5 zdrapek miejac nadzieje,ze moze wygram.....dupa blada ahahaa przehukalam 5 euro [emoji1][emoji1]


Arte,arte jesteś kobito ?? ANULA ??????


No ale jak mam dalej.brac clo to musze byc pewna :)
1488804015-aaaaaa.png


Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nessi życze Ci aby Ci już nie dokuczały mdłości i wymioty
Gratuluje wejscia w II trymestr[emoji106]


Wonder zacznij od monitoringu
I zrób badania hormonów

Ja jajniki tez zwykle czuje od owulacji aż do @ [emoji52]
A piersi mnie przestały boleć po obniżeniu prolaktyny, warto ją sprawdzić
[emoji106]

*************
Po minionych złych deszczach i burzy,powracają burze i złe deszcze, ale ciągle nadzieja mi wróży, że to czego czekam, przyjdzie jeszcze.
 
reklama
Ja lubię te smakowe piwa bezalkoholowe no ale pewnie mają dużo cukru więc dalej o samej wodzie.

Bumek nie blecz, połuż się, mała nich roznosi chałupe a ty musisz ten dzień po prostu przetrwać [emoji8]

A na mnie to szelazo chyba podziałało bo się ruszyłam od kilku dni. Porządki, robótki.
To moja kołderko /kocyk jeszcze robię wersję na lato bo ta wyszła wielka i gruba [emoji23]

1488806217-aaaaaa.jpeg


Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry