reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Poproszę gina o skierowanie na progesteron i prolaktynę, muszę poczytać kiedy najlepiej zrobić. Myślec, że to może być coś z tym progesteronem. Mam kolezanke, która ma problem z prolaktyną to rosną jej piersi i mocna bolą + woda Jej się zatrzymuje i tyje. Ja nie mam aż takich objawów.
Ja też aż takich objawów nie miałam
Jedynie piersi były bardziej bolesne po owulacji
Prolaltyna mi się mieściła niby w normie z labolatorium ale nie dla kobiet starających się
Na pewno warto to sprawdzić

*************
Po minionych złych deszczach i burzy,powracają burze i złe deszcze, ale ciągle nadzieja mi wróży, że to czego czekam, przyjdzie jeszcze.
 
reklama
1488811760-aaaaaa.jpeg

Teraz trzeba taką samą ale dużą dla starszej.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Ale cudo
Zakochałam się [emoji7][emoji7]
Zdolna jesteś
Jak zaczniesz szyć na zamòwienie to ja będę mieć zlecenie dla Ciebie [emoji16][emoji16][emoji16]

*************
Po minionych złych deszczach i burzy,powracają burze i złe deszcze, ale ciągle nadzieja mi wróży, że to czego czekam, przyjdzie jeszcze.
 
Wonde [emoji7][emoji7] ja wezme przyklad z Ciebie, lepiej sprawdzic[emoji106]
Majka ja tez zloze zamowienie[emoji106][emoji7]

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Otóż to Nuria [emoji12][emoji106]
Pora się ruszyć chyba [emoji123][emoji123][emoji123][emoji110][emoji110][emoji110]

*************
Po minionych złych deszczach i burzy,powracają burze i złe deszcze, ale ciągle nadzieja mi wróży, że to czego czekam, przyjdzie jeszcze.
 
reklama
Do góry