reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Ten poslizg [emoji1][emoji1][emoji1][emoji1][emoji1][emoji1][emoji1][emoji1][emoji1][emoji1][emoji1]

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Czyż nie [emoji12][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Czymże byłoby życie bez niego [emoji12][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
*************
Po minionych złych deszczach i burzy,powracają burze i złe deszcze, ale ciągle nadzieja mi wróży, że to czego czekam, przyjdzie jeszcze.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mnie to jajnik ciumkal [emoji38]

Wiecie co licze ciąże od OM i bedzie to 9t5d ! [emoji4] aaa co tam ładniej wygląda [emoji23] tp wyjdzie na 2 października tak jak mam w karcie ciąży , tak sobie ogladalam usg z małą i mialam co usg inny tp .
.

[emoji171][emoji169][emoji172][emoji170][emoji171][emoji169][emoji172][emoji170][emoji171][emoji169][emoji172]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Fasolek [emoji271] październik 2017
9t5d [emoji235]
 
reklama
Trzymam kciuki! ja też pamiętam kłucie szpileczką parę dni przed testem i wtedy przeszło mi przez myśl że może coś się jednak dzieje [emoji4]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Wiesz, nie wiem czy cos wypali
Z.mala tak nie mialam. Nic.nie czulam .....ale.dziwne to jest takie jakby klucie gdZieś tam.w macicy a niekiedy takie rwanie czy nawet ciagniecie przez kilka sekund.
Ja mysle,ze to moze po progesteronie.....moze na.kazdego inaczej dziala

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry