reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Witam się z kawką.

Hehe musi być sprawiedliwie u mnie wczoraj podało , a dziś piękne słoneczko , aż mam ochotę tą kawę wypić na balkonie ale jeszcze za zimno :-)

Maja - daj znać po wizycie

Wonderful- to powodzenia w nowej robocie oby Ci się spofobało


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej

Żyje ino spie i spie i spie ... zabijam tak chyba moje mdlosci ..

Majka ja na nfz juz mialam 3 , gin mowil, ze teraz wizyty sa co 3tyg i usg ponoc za kazdym razem ... obejrzymy czy 17go mi zrobi.
 
Witam się i ja delikatnie za krzakami. Nic się u mnie nie dzieje, wieje nuda i czekam na @

Odliczam już godziny do wyjazdu do Pl [emoji7] [emoji7] [emoji13] [emoji13]
Dziś w nocy ruszamy.
Jeszcze ostatnie rzeczy muszę spakować. We wtorek byłam u fryzjera - jak doda zdjęcie na profil moja fryzjerka to wam pokaże efekt chyba że uda mi się uchwycić sama.

Edit udało się częściowo ;-)
1488453051-aaaaaa.jpeg

1488453060-aaaaaa.jpeg

1488453070-aaaaaa.jpeg



W między czasie kupiłam swoją formę treningu na wiosnę

Oto błyszczące roleczki :-)

1488451886-aaaaaa.jpeg


Wczoraj mieliśmy małe święto - 31 urodziny męża :-)

A to torcik :p

1488451927-aaaaaa.jpeg


A ogólnie to muszę umówić jeszcze wizytę do mojej gin przed @ żeby mi te zastrzyki przepisała i zaczynamy

To na tyle, odezwę się pewnie w poniedziałek - mam nadzieję że będę miała co poczytać [emoji5] [emoji5] [emoji5] [emoji8]


Cierpliwość może i jest gorzka, ale jeśli Ci jej starczy, jej owoce będą słodkie i pachnące...
 
Ostatnia edycja:
A więc tak. Mój lekarz zbadał długość szyjki, posłuchał tętna i robił USG ale nie wiem po co bo on nic nie powie. Zrobił sobie dwa zdjęcia do karty na jednym jakieś parametry a na drugim chyba szyjka albo dno macicy, nie mam pojęcia. Powiedział że wszystko jest ok. Za to wyniki wszystkie złe [emoji23] dostałam szelazo, furagine i mam zakaz jedzenia słodyczy i picia słodkich napojów [emoji16]
Bum to widac zależy od ginekologa. Ja jeszcze nie spotkałam na swej drodze fajnego gina na nfz hehehe

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Majka dobrze , ze z dzidziolkiem wszystko ok. Wy macie imie wybrane? :)

Kuzwa jeszcze mi sie telefon jak na.złość popsuł ...
 
reklama
Majka- tez musiałam cukier powtarzać , nawet do diabetologa dostałam skierowanie ale zrobiłam cukier jeszcze raz i wyszedł lepiej :-)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Powtarzać nie kazał ale ograniczyć spożywanie cukrów i był przy tym taki poważny [emoji33][emoji23] chyba stwierdził po prostu ze siedzę i słodycze wpierdzielam hehehe
Bum z tym imieniem chyba nie będzie tak łatwo jak nam się wydawało. Mamy jedną pewną propozycję od początku - Milena ale nie jestem przekonana na sto procent. Jest tyle ładnych imion dla dziewczynek. Mi się podoba jeszcze Rozalka i Blanka. Mężowi podoba się Liliana ale syn mówi stanowcze nie a nie chce żeby zwracał się do siostry z przerażeniem w oczach jakie teraz robi na sam dźwięk tego imienia hehehe

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry