reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Moja w domu bardziej słucha mnie. A na dworze jak spuscisz ze smyczy to słucha tylko samej siebie [emoji23]


_________________________
Nigdy nie rezygnuj z czegoś, o czym nie możesz przestać myśleć nawet na jeden dzień.
 
reklama
Agnesis ja to bym najchetniej przygarnela wszystkie koty i psy do siebie z okolicy ktore domow nie maja.
Mi czasami szkoda bardziej zwierzat niz ludzi

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nuria my chcieliśmy wziąć psa ze schroniska. Ale nasza zołza nie pozwala na to. Wystarczy ze wyciągniesz rękę do innego psa i od razu sie na niego rzuca [emoji53] o kocie już nie wspomnę...


_________________________
Nigdy nie rezygnuj z czegoś, o czym nie możesz przestać myśleć nawet na jeden dzień.
 
Do dermatologa na nfz trzeba miec skierowanie? Bo chce pojsc a nie wiem jak to jest bo bylam kilka razy kiedys ale prywatnie

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Trzeba mieć, od zeszłego roku takie "udogodnienie" wprowadzili [emoji52]


_________________________
Nigdy nie rezygnuj z czegoś, o czym nie możesz przestać myśleć nawet na jeden dzień.
 
Agnesis dzieki[emoji8]

Jebłam[emoji23]
1488401146-aaaaaa.jpeg


Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie w lodowce po kolacji zostalo tylko światło wiec przekonałas mnie ta sałatka [emoji23]
Nie byłam dzis nawet na zakupach. Jakis słaby dzien dzis mam [emoji55]


_________________________
Nigdy nie rezygnuj z czegoś, o czym nie możesz przestać myśleć nawet na jeden dzień.
Kurcze blisko siebie mieszkacie, ja bym poszla na noc.
A co tam [emoji1][emoji1]

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Carmen ja mieszkam blisko Anuli [emoji39] do Nurii mam daleko [emoji6]


_________________________
Nigdy nie rezygnuj z czegoś, o czym nie możesz przestać myśleć nawet na jeden dzień.
 
reklama
Też mnie dziś naszła ochota na małe piwko [emoji16]

1488402560-aaaaaa.jpeg


Wasze zdrówko [emoji106][emoji123]

*************
Po minionych złych deszczach i burzy,powracają burze i złe deszcze, ale ciągle nadzieja mi wróży, że to czego czekam, przyjdzie jeszcze.
 
Do góry