reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

reklama
Hej dziewczynki ! Sorki że wam tak truje ale strasznie bolą mnie plecy na wysokości lędźwi ale bardziej z prawej strony. Nie mogę uleżeć, rozruszać ciężko taki ostry bul. A może jak mi wyszła krew w moczu to mnie bolą nerki a nie krzyż? Na krzyż to jeszcze za wcześnie, tragedia. W dodatku znowu jakiś brązowy śluz dobrze że dzisiaj wizyta bo chyba nie jest wszystko ok. :(
Majka spokojnie, dzis masz wizytę, powiedz lekarzowi wszystko co Cie martwi. Mam nadzieje, ze usg Cie uspokoi :):) trzymam kciuki :)
Black na początku ciazy często zdążają sie infekcje wiec jeszcze nic nie jest przesadzone, do póki nie ma @ :)


______________________
Jakub [emoji173]️[emoji4][emoji460]️ 2009
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
Aniołek[emoji171][emoji992][emoji92]2016
Nie wiesz co to prawdziwa strata. Można jej doświadczyć tylko wtedy, kiedy kochasz coś bardziej, niż samego siebie.
Dzięki, kochana jesteś :* Trzymajcie kciuki ale tyle jazd nie miałam przez dwie poprzednie ciąże co teraz, jednak człowiek bardziej doświadczony nie znaczy mądrzejszy.
Cześć Dziewczyny.
A ja nie mam dobrej nowiny...
Dziś straciłam prace :( odechciewa się wszystkiego, prawdopodobnie pójdę na zasiłek :( mam dość życia :(
Idź na moje miejsce ;) U nas taki przemiał że nawet by się nie skapneli :D
A tak serio to łączę się z Tobą w żałobie, wiesz o co kaman.
 
Artemida tulę. Przykro mi strasznie :( a z jakiego powodu Cie zwolnili? Ja niestety tez na zasiłku, jakieś grosze niestety w PL :(


______________________
Jakub [emoji173]️[emoji4][emoji460]️ 2009
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
Aniołek[emoji171][emoji992][emoji92]2016
Nie wiesz co to prawdziwa strata. Można jej doświadczyć tylko wtedy, kiedy kochasz coś bardziej, niż samego siebie.
Artemida tulę. Przykro mi strasznie :( a z jakiego powodu Cie zwolnili? Ja niestety tez na zasiłku, jakieś grosze niestety w PL :(


______________________
Jakub [emoji173]️[emoji4][emoji460]️ 2009
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
Aniołek[emoji171][emoji992][emoji92]2016
Nie wiesz co to prawdziwa strata. Można jej doświadczyć tylko wtedy, kiedy kochasz coś bardziej, niż samego siebie.

Długa historia...

Zacznę od początku. U nas w Holandii pracuje się przez biura pośrednictwa pracy. Biuro zapewnia dojazd do pracy firmowym autem. Osoby które posiadają prawo jazdy dostają wóz i maja wozić ludzi do pracy i odwozić do domu po skończeniu jej. Od lutego tego roku dostałam nowego kierowce - 33 letni idiota, który pracy tylko na siłownie jeździ. Od pewnego czasu w biurze zatrudniła się młoda atrakcyjna sekretarka...

Od tamtej chwili nie chce odwozić mnie do domu tylko jeździ do niej i każe mi siedzieć w aucie i czekać...

2 dni temu znów chciał pojechać do biura, a że jeździ z nami jeszcze jedna osoba to ją odwiózł do domu a mnie nie, musiałam jechać z nim żeby on załatwił swoją sprawe w biurze...
Wczoraj znowu podobna historia ale poszłam z nimi do biura. Po załatwieniu jednej sprawy czekałam nadal na kierowce, który chciał mnie wyprosić z biura pośrednika mówiąc "mam prywatną rozmowę"
Mąż powiedział że mam nagrać to co robią zamiast mnie odwieźć do domu. Wyprosili mnie z biura.

Dzisiaj już po mnie do pracy nie przyjechali. Dzwoniąc do mojej pracy dowiedziałam się że mam wyjaśnić sprawę w biurze... a w biurze dowiedziałam się że nie pracuje.

Wspomnę jeszcze jedną sprawe - na samym początku jeszcze utrudniali mi życie jeżdżąc do coffiee shopów gdzie można kupić trawke - marihuana jest tu legalna. I bez ogródek palili w aucie (ja jestem niepaląca) robili to w czasie kiedy powinni mnie odwieźć do domu :(

Jeśli chodzi o Holandie - ciężko a dobrą prace poza sezonem letnim :( zwłaszcza dla kogoś kto nie zna języka)

Także w tym momencie mam taką załamkę, że mam dość wszystkiego a jeszcze muszę dziś wyjaśniać wszystko do biura.
 
Artemida z taką pracą to naprawdę dzieżko, czasem lepiej w spokoju niż z wariatami.

Majka nie martw sie weź magnez i potas i poleż , będzie dobrze

Dziewczyny mi sie należy kopniak, wczoraj zrobiłam test owulacyjny tak na próbę ile będzie jaśniejszy, a on o dziwo ciemniejszy i wymiękłam przed przytulaniem, taka byłam zmęczona że nie dąłam rady a tera zmam takie wyrzuty sumienia. Ide zrobie jeszcze jeden ostani ale zła jestem tyle czekania i spie....am sprawę :(
 
Artemida rozumiem, ze to Polacy tak Cie "załatwili"? Okropna sytuacja i atmosfera w pracy. U nas w Polsce niestety o dobra prace, w jakimkolwiek sezonie cieżko [emoji55]


______________________
Jakub [emoji173]️[emoji4][emoji460]️ 2009
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
Aniołek[emoji171][emoji992][emoji92]2016
Nie wiesz co to prawdziwa strata. Można jej doświadczyć tylko wtedy, kiedy kochasz coś bardziej, niż samego siebie.
 
Artemida rozumiem, ze to Polacy tak Cie "załatwili"? Okropna sytuacja i atmosfera w pracy. U nas w Polsce niestety o dobra prace, w jakimkolwiek sezonie cieżko [emoji55]


______________________
Jakub [emoji173]️[emoji4][emoji460]️ 2009
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
Aniołek[emoji171][emoji992][emoji92]2016
Nie wiesz co to prawdziwa strata. Można jej doświadczyć tylko wtedy, kiedy kochasz coś bardziej, niż samego siebie.

Biuro Holenderskie ale wszystko działo się za sprawą Polskiego idioty i holenderskiej sekretarki z biura
 
Artemida zwykle chamstwo [emoji53][emoji53]
Mam nadzieje, ze znajdziesz lepsza praca, a przynajmniej z lepsza atmosfera.


______________________
Jakub [emoji173]️[emoji4][emoji460]️ 2009
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
Aniołek[emoji171][emoji992][emoji92]2016
Nie wiesz co to prawdziwa strata. Można jej doświadczyć tylko wtedy, kiedy kochasz coś bardziej, niż samego siebie.
 
Wiecie co, ten moj mały sąsiad od wczoraj drze sie non stop, piszczy, wyje, histeryzuje, nie wiem jak to nazwać, ale od wczoraj trwa to cały czas z przerwami po góra pół godziny. Rzuca chyba wszystkim co popadnie, a jak jebnie tak fest to mi lampa na suficie az dzwoni [emoji33] ta laska chyba na psychotropach musi być, jak to znosi, bo ja bym w kaftanie wyładowała na oddziale zamkniętym. W mieszkaniu tak nie słychać, ale na klatce schodowej chyba postoje i to nagram, bo nikt mi nie wierzy, ze on tak moze płakać.


______________________
Jakub [emoji173]️[emoji4][emoji460]️ 2009
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
Aniołek[emoji171][emoji992][emoji92]2016
Nie wiesz co to prawdziwa strata. Można jej doświadczyć tylko wtedy, kiedy kochasz coś bardziej, niż samego siebie.
 
reklama
Do góry